Як впливає гепатит С на дитину?

Гепатит С — це дуже небезпечна хвороба. На сьогоднішній день від цього захворювання страждає приблизно двісті мільйонів людей, це приблизно три відсотки від загального населення земної кулі. Найголовніша її небезпека в тому, що протягом тривалого періоду, вона знаходиться в прихованій формі. Тобто люди можуть бути інфіковані і в той же час не знати про це.

c602ab12db1aae07571844f9b018ca89Якщо говорити про гепатит в цілому, то саме гепатит С вважається найнебезпечнішим. Він може розмножуватися в організмі протягом декількох десятків років. Кінцевим підсумком може стати рак печінки або цироз. Звичайно, найчастіше гепатитом С хворіють дорослі, проте невеликий відсоток становлять також і діти. Як правило, заражаються вони безпосередньо від матері, тобто від вагітної жінки гепатит С передається дитині. і

Проте є й інші варіанти. Інкубаційний період гепатиту С у дітей триває по-різному, але найчастіше становить сім-вісім тижнів. Якщо форма захворювання гостра, то дитина може страждати від болю у великих суглобах, її температура може різко підскочити, а також кал і сеча знебарвлюються. У період інтоксикації може спостерігатися нудота, блювання, сильний головний біль. У той же час ознаки жовтяниці з’являються далеко не завжди. Якщо звернутися до статистики, то можна дізнатися, що гепатит С в гострій формі з’являється у дітей приблизно в п’ятнадцяти відсотках випадків.

Найбільш поширеним результатом є перехід захворювання в хронічну форму. Вона, як і у випадку з дорослими небезпечна тим, що може призвести до цирозу печінки з усіма витікаючими наслідками. Крім усього описаного вище варто відзначити, що діти з гепатитом С втомлюються значно швидше, також вони в значній мірі схильні до різних захворювань печінки і нирок. Якщо говорити про сучасні методи лікування гепатиту С у дітей, то в першу чергу воно спрямоване на запобігання перетікання хвороби з гострої форми в хронічну. Які препарати і способи будуть використовуватися безпосередньо залежить від віку, а також особливостей організму дитини.