Як вплинути на стать майбутньої дитини?

Будь-яку сімейну пару при плануванні вагітності цікавить питання статі майбутньої дитини. Чи можна якось вплинути на це?

1441545395_kak-povliyat-na-pol-buduschego-rebenkaНасправді є деякі способи, які допоможуть в даному питанні. Набагато більша ймовірність успіху у тієї пари, яка планує стать дитини заздалегідь.

Перший порада свідчить, що на статеву приналежність майбутнього малюка впливає час його зачаття. Наприклад, якщо пара бажає хлопчика, то займатися любов’ю слід вранці, так як температура тіла жінки в цей час сама підходяща. Якщо запліднення відбудеться в період овуляції, то найімовірніше народиться хлопчик. Це пояснюється тим фактом, що Y-хромосоми в момент овуляції рухаються швидше. Перед овуляцією, навпаки, Х-хромосоми доходять до яйцеклітини першими, що сприяє зачаттю дівчинки.

У давнину люди вважали, що на стать малюка впливає погода. Якщо дитина зачата в холодну погоду, швидше за все, народиться дівчинка. У спеку, навпаки, більш імовірне зачаття хлопчика. Дане припущення підтверджує те, що на півночі найчастіше народжуються дівчатка.

Існує повір’я, що у привабливих партнерів шанси зачати хлопчика на 26% менші. А ось, наприклад, сильні та впевнені в собі жінки частіше народжують хлопчиків. Це пояснюється високим виробленням чоловічого статевого гормону у жінки.

Також помічений зв’язок передбачуваної статі дитини з вагою матері: жінки з вагою меншою ніж 54 кілограм частіше народжують дівчаток.

Також на стать дитини може вплинути дієта, якої дотримується жінка під час планування вагітності. Якщо пара мріє про дівчинку, то жінці слід віддати перевагу кислим продуктам. При плануванні хлопчика, навпаки, необхідно зменшити в раціоні лужні продукти, а також підвищити споживання натрію і калію. Для цієї мети необхідно часто вживати в їжу абрикоси, горіхи, картоплю і банани. Це може здатися неймовірним, але успішність даного способу досягає 82%, тобто можна сміливо йти і здавати аналіз на визначення статі дитини. Після настання вагітності жінці дозволяється вживати будь-які продукти, які приносять користь для здоров’я матері і дитини.

Навіть якщо дотримання таких рекомендацій не принесе очікуваних результатів, не варто засмучуватися, адже головне, щоб малюк народився здоровим.