Як вплинути на стать майбутньої дитини?

Думаєте це неможливо? Зі стовідсотковою гарантією — звичайно, ні. Але деякі шанси все-таки існують. По крайній мірі, багато мам в цьому переконані. Хочете перевірити? Тоді вам потрібно зайнятися базальною термометрією.

temperatura-pri-molochnice-u-zhenschin-muzhchin-i-detey-mozhet-li-podnimat-sya-2Як це робити правильно?

В принципі, нічого складного в цій процедурі немає. Від жінки потрібні тільки пунктуальність і акуратність. Потрібно звести в звичку щоранку вимірювати температуру. Обов’язково відразу ж, після сну. Неодмінно не встаючи з ліжка. Бажано не сідаючи на нього. Загалом, не проявляючи ніякої фізичної активності.

Для щоденних вимірювань температури треба використовувати один і той же термометр. Вимірювання постійно проводяться в одному і тому ж місці — в роті, піхві або прямій кишці. Бажано не припиняти вимірювання навіть під час менструації.

Якщо говорити коротко, то треба дотримуватися наступних порад:

 

  • вимірювання потрібно проводити щодня протягом не менше трьох місяців;
  • тривалість кожного випробування повинна становити не менше 5 хвилин;
  • бажано почати вимірювання синхронно з початком циклу;
  • результати вимірювань скрупульозно заносьте в таблицю, на основі якої можна буде побудувати графік.

Найпростіше взяти готову форму. Втім, можна розробити і свій власний варіант. Якщо вам буде зручніше користуватися саме ним.

Графік нам необхідний для того, щоб визначити день овуляції. По-перше, в цей день зачаття найімовірніше. А по-друге, як кажуть, якщо дитина зачата в день овуляції, то, швидше за все народиться хлопчик. Але якщо зачаття відбулося за 2-3 дні до овуляції, то шанси на народження дівчинки значно зростають.

А тепер будуємо графік і визначаємо день овуляції. Зверніть увагу на те, що з першого дня циклу і безпосередньо до завершення менструації базальна температура поступово знижується. Досягнувши позначки в 36,3-36,6 градусів, вона стабілізується на кілька днів.

Незалежно від індивідуальної тривалості циклу, овуляція у кожної жінки відбувається за 12-14 днів до чергової менструації. Цей день можна точно визначити по стрибку базальної температури. Вона досягає 37,0-37,3 градусів. А потім тримається на цьому рівні протягом одного — трьох днів.

Про що ще говорить графік?

З його допомогою, як ми вже переконалися, можна просто і досить точно визначити день овуляції. Крім того, при певному везінні, графік допоможе визначити стать майбутньої дитини. Але чи тільки цим обмежуються його можливості?

Звичайно, ні. Якщо продовжити точно і скрупульозно вести графік, він краще будь-яких тестів сповістить вас про настання вагітності. По крайній мірі, він визначає її раніше, ніж будь-який з традиційних тестів. І робить це досить точно.