Як візуально виглядати стрункішою?

Красу жінки визначає її сяюча посмішка, щасливий погляд, самовпевненість і доглянутий вигляд. Підхід, коли жінка намагається заховати недоліки своєї фігури під мішкуватим одягом і не дозволяє собі бути собою — в корені неправильний. Достатньо лише візуально скорегувати фігуру — і можна бути красивою вже сьогодні, без виснажливих дієт і поганого настрою.

f96c46216c89536e870431e4d43706bd_3d6cc828d787d5456eff87829b22de9e_982В першу чергу, потрібно позбутися від просторого одягу на розмір більшого. Такі речі не приховають недоліки, навпаки — вони закриють красиві природні вигини вашого тіла і зроблять фігуру квадратною або прямокутною.

Але не варто захоплюватися і одягом меншого розміру — речі, які щільно сидять на фігурі, підходять далеко не завжди навіть тим, хто не має проблем із зайвою вагою. Вони зроблять навіть самі незначні недоліки явними і перебільшеними.

Найкраще підбирати одяг свого розміру, яка підходить саме вам — не бійтеся пробувати, експериментувати, приміряти, питати порад. А також, зробити фігуру стрункішою допоможе коригуюча білизна.

Є кілька нескладних порад, які допоможуть візуально створити більш стрункий образ:

1. Завжди тримайте спину прямою. Щоб одяг сидів на вас добре, а ваш вигляд випромінював упевненість в собі і гарний настрій, стежте за поставою.

2. Будьте обережні — заправляючи блузку в спідницю або брюки. Якщо одяг контрастних кольорів, ви можете розділити свою фігуру на два прямокутника, такий розподіл підходить не всім.

3. Пропорції — стежте, щоб зачіска, взуття, одяг і навіть аксесуари були пропорційні один одному, щоб не створювати дисонанс в образі.

4. Перегляньте свій гардероб — приберіть з нього всі речі, які роблять вас важкою і об’ємною, які не підходять вам чи не подобаються. Стати стрункішою візуально можна тільки тоді, коли вам дійсно подобається ваш зовнішній вигляд.

Вкрай важливо правильно підібрати взуття, адже в ньому криється секрет красивої та впевненої ходи. На жаль, взуття на плоскій підошві або балетки вам не підійдуть — вони візуально збільшують гомілку і роблять ноги коротшими. Вибирайте туфлі на стійкому каблуці комфортної висоти.