Як визначити характер жінки по домашньому одязі?

Жінки ретельно вибирають вбрання, коли в люди виходять, а для дому воліють сильно не виділятися: все одно ніхто не бачить, хоча є винятки з правил. Такі дами більше піклуються про свій престиж або піднімають самооцінку. В принципі, ходити завжди треба в тому, в чому зручно. Хочете дізнатися, який характер у вашої нової подруги? Відправляйтеся до неї додому тоді, коли вона у своєму домашньому одязі готова вас зустріти.

uzn_1392188167Як то кажуть, домашній одяг багато про що може розповісти, тому відразу зверніть увагу на халат. Якщо вас в ньому зустрічають, значить, це те, в чому подрузі найзручніше. Навіть простий халатик з ситцю готовий розповісти багато про що: вона мріє жити краще, робить для цього все, але поки немає коштів. Краще заощадити на одязі для дому, але в суспільстві виглядати королевою. Товсті і м’які халати видають жінку в двох іпостасях: це деспот або дуже мила жінка. Деспот віддасть перевагу темним тонам махрового халата, а мила жінка закутається в халат світлих і навіть трохи недоречних відтінків, наприклад, отруйний лимон. Малюнок на халаті теж багато значить: дрібна клітка — дріб’язкова жінка, японські мотиви — елегантність і заздрість, розшитий низ — вміє бути корисною.

Домашнє плаття для жінок, яким розслаблятися непотрібно. Вони завжди господині, причому такі, яким підкоряються. Сукня — це зовнішній захист: не лізь, багато не говори, не командуй — тут я головна, і крапка! Застати зненацька таких жінок на вдасться ніколи: перед вами начальник, навіть майбутній.

Піжама — доброта, чистота і миролюбність. Піжама підкреслює індивідуальність кожної представниці жіночої статі, причому, вони люблять робити те, що подобається, і не дбають про те, що очі ненафарбовані, а волосся неукладене.