Як визначити тип шкіри обличчя?

Унікальним людським органом вважається шкіра. Вона забезпечує захист від впливу середовища та травм. За її станом можна багато що сказати про здоров’я людини. Намагайтеся піклуватися про свою шкіру, щоб вона виглядала здоровою і красивою. Спочатку важливо визначитися з її типом та правильно оцінити загальний стан.
types-skin

Шкіра людини може бути жирною, нормальною, сухою та комбінованою.

Якщо шкіра у вас має тілесний, бежевий відтінок, то її можна вважати нормальною. Зазвичай даний шкірний покрив мають діти. У них немає висипань та пігментних плям. Нормальна шкіра більш пружна, гладка і красива. Особливий догляд тут не потрібно. Намагайтеся просто вмиватися дитячим милом. Будь-яка погода шкоди не завдасть. Шкіра швидко відновиться після використання живильної маски. Сьогодні практично не зустрічаються люди з таким типом шкіри. Нормальний шкірний покрив може бути у здорової людини, яка ні на що не скаржиться.

Чутливою, тонкою та блідуватою є суха шкіра. Через неї можна побачити дрібні капіляри. Якщо у вас обличчя постійно лущиться, швидко з’являються дрібні зморшки, відчувається шорсткість при дотику, то напевно в усьому винна суха шкіра. Від негоди на її поверхні залишаються сліди. Якщо в організмі мало жиру, такий шкірний покрив не отримає оптимальної кількості вологи. Постійно користуйтеся спеціальними зволожуючими засобами. Слідкуйте за станом своєї шкіри.

Люди з жирною шкірою постійно скаржаться на появу вугрового висипу. Пори в такому випадку дуже розширені, сальні залози відрізняються підвищеною діяльністю. Частими є закупорки, поява прищів. Нормальна шкіра у підлітків часто стає жирною, тоді лоб, підборіддя і ніс покриваються висипом. В такому випадку потрібен спеціальний догляд. Частіше робіть маски, очищайте обличчя, користуйтеся кремами і тоніком. Додатково можна записатися в салон на оздоровчі процедури.

Ознаки жирної і нормальної має комбінована шкіра. Люди з таким типом шкірного покриву мають більш розширені пори в області чола, підборіддя та носа. Тут у них з’являються прищики. Щоки ж залишаються чистими та сухими. В такому випадку кожна ділянка шкіри вимагає окремого догляду. Користуйтеся очисними засобами та кремами.