Як визначити стать майбутнього малюка?

Багато майбутніх батьків задаються питанням про те, на якому терміні вагітності можна визначити стать дитини і як. Це необхідно, щоб підготуватися до пологів і придбати всі необхідні товари для дитини, наприклад одяг і меблі. Існує надійний спосіб — УЗД, про який чули всі майбутні мами. Але виявляється, існують ц інші методи, які дозволяють визначити стать дитини.

kak-opredelit-pol-rebenka-625x416УЗД

За допомогою ультразвукового дослідження можна дізнатися стать дитини вже на 16 тижні вагітності. Як показує практика, цей метод не може дати 100% результату. Тому деяким батькам доводиться чути від лікаря, що у них народиться дівчинка, а на ділі народжується хлопчик.

Аналіз крові

Медицина розвивається і не стоїть на місці. Стать дитини дізнатися можна після здачі крові майбутньої мами. Це можна зробити на 4-5 тижні вагітності. Після отримання даних, цей метод показує, які хромосоми у плоду.

Аналіз в домашніх умовах

Вчені з Америки створили домашній тест, який здатний визначить стать дитини. Сам тест схожий на вже існуючий тест, яким перевіряють вагітність. За допомогою спеціального реагенту, який забарвлює сечу вагітної жінки, можна дізнатися хто народиться. Якщо колір буде зеленим, то це хлопчик. Якщо колір помаранчевий, то це дівчинка. Імовірність цього методу складає 90% і тест провести можна не раніше, ніж на 8 тижні вагітності.

Токсикоз

Під час вагітності жінка може відчувати блювоту, нудоту, сонливість і нездужання. Як показує практика, найчастіше це відбувається в першому триместрі вагітності. Страждають токсикозом не менше 30% вагітних жінок. З яких причин він виникає невідомо багатьом лікарям. Але є думка, що при сильному токсикозі народжується дівчинка. Вчені проводили експеримент і як показав результат, по токсикозу складно дізнатися стать майбутньої дитини.

Харчування під час вагітності

Багато хто стверджує, що якщо вагітна жінка вживає солодке, фрукти й макарони, то у неї народиться дівчинка. А якщо вона їсть солоне і кисле, то найімовірніше буде хлопчик. Правда це чи ні, невідомо.