Як визначити стать дитини?

Як би смішно не звучало, але факт залишається фактом, що підтверджується науковими дослідженнями: стать майбутньої дитини залежить від економічної та соціальної ситуації в країні. Так само залишається незаперечним і той факт, що діти, народжені взимку і навесні, менш витривалі, а ті, які з’явилися на світ влітку і восени більш здорові. І справа зовсім не в «казках» світил науки, а в природі, яка самостійно регулює всі процеси, що відбуваються в ній.

1422472581_pol_rebenka4Європейські медики давно встановили взаємозв’язок між статтю майбутньої дитини не тільки зі здоров’ям батьків, але і з ситуацією, в якій знаходяться батьки. Приміром, у тваринному світі спостерігається закономірність: після посух, повеней, землетрусів на світ з’являється набагато менше особин чоловічої статі.

До речі, вас може зацікавити японський календар визначення статі дитини, детальнше про який ви можете дізнатися на сайті detstrana.ru.

У людей також відбувається подібне. Втім, це й не дивно: психологічні навантаження і стрес впливають на здоров’я вагітних і жінок, які готуються до зачаття.

Природно, позначається на дитині і період її виношування. Припустимо, жінка завагітніла влітку, і період вагітності припав на осінь і зиму. Можна з упевненістю сказати, на світ дитя повинне з’явитися міцним і без яких-небудь відхилень. Адже всі дев’ять місяців майбутня мама отримувала природні вітаміни з овочів і фруктів, а їх накопичені запаси дозволяють підтримувати в нормі стан і матері, і плоду.

Чого не скажеш про тих дітей, хто з’явився на світ влітку, і виношувалися в зимово-весняний період, коли спостерігається колосальний дефіцит корисних запасів, а енергія вагітної витрачається лише на підтримку сил. Тоді й виходить, що вітамінів насилу вистачає на два організми.

Між тим, все більшу популярність отримують дієти, за допомогою яких нібито можна визначити стать дітей. Наприклад, за кілька місяців перед зачаттям батьки повинні їсти консерви та м’ясні продукти – якщо бажають, щоб на світ з’явився хлопчик. Або їсти менше м’ясного – і більше мучного, фруктів, овочів та солодощів – якщо хочуть дівчинку. Фахівці в таких випадках рекомендують консультуватися з лікарями, щоб не тільки не завдати шкоди власному здоров’ю, а й здоров’ю плода. А для особливо допитливих існує безліч способів дізнатися стать майбутньої дитини, наприклад визначення статі дитини по крові матері дає майже гарантований точний результат.

Звичайно, ви можете дотримуватися безлічі порад, яких зараз хоч греблю гати. Але задайте собі питання: невже ступінь любові до малюка залежить від його статевої приналежності?! Головне те, що це ваша дитина. І експериментувати варто лише в рідкісних випадках, коли мова йде про медичні аспекти. У деяких країнах Європи взагалі заборонений вибір статі дитини (при штучному заплідненні) – і ця міра цілком виправдана підтриманням природної рівноваги.