Як визначити стать дитини без УЗД?

Вважається, що одним з найбільш точних способів визначення статі майбутньої дитини є ультразвукове дослідження. У більшості випадків подібний вид діагностики і правда є досить ефективним. Але останнім часом все частіше відзначаються випадки помилкового визначення статі малюка, що змушує задуматися про інші, більш точні методи.

cab4df310761b4d6063408d0ac403fefПрактично всі знають, що стать дитини повністю залежить від пари хромосом, що потрапляють в лоно жінки зі сперматозоїдом. Існують Y і X хромосоми. Якщо хромосоми жінки (ХХ) поєднуються з чоловічою Y, то народжується хлопчик. Якщо ж випадає хромосома Х, на світ з’являється дівчинка.

Отже, ймовірність народження дітей обох статей становить 50/50. Можна скористатися народними способами визначення статі майбутньої дитини. Раніше вважалося, що якщо жінка під час вагітності вживає багато солодкого (тістечка, торти і так далі), швидше за все, у неї народиться дівчинка. Якщо ж їй більше до душі соління або, наприклад, смажена картопля, то варто очікувати народження хлопчика. Ще одним орієнтиром, за яким можна спробувати визначити стать майбутньої дитини, є зміна зовнішності жінки під час вагітності.

Якщо зовнішність вагітної значно поліпшується (блискуче волосся, свіжий вигляд, красива шкіра і так далі), найімовірніше на світ з’явиться хлопчик. Якщо ж під час вагітності на обличчі жінки з’являються пігментні плями, спостерігається загострення носа або волосся втрачає блиск, то варто очікувати народження дівчинки. Форма живота теж може підказати стать майбутньої дитини. Гостренький животик може свідчити про народження хлопчика. Якщо ж обриси живота є розпливчатими, швидше за все на світ з’явиться дівчинка.