Як визначається, що жінка безплідна?

Майже всі сімейні пари хочуть дітей, але якщо у одних все йде за планом, то інші пари, скільки не намагаються, а завагітніти ніяк не можуть. І тому є безліч різних причин. Не варто відразу ставити діагноз про жіночу безплідність.
besplodie_cr

Крім цього є ще й чоловіче безпліддя або як мінімум банальна розбіжність на гормональному фоні. Тому якщо і ставити діагноз безпліддя у жінки, то це повинно бути зважене і обґрунтоване рішення лікаря-гінеколога. Він зможе дати якісь гарантії тільки після проходження численних тестів, аналізів проб і мазків. І звичайно після проведення низки лікувальних процедур.

Найчастіше жіноче безпліддя починається як наслідок перенесених раніше запальних та інфекційних захворювань. Також часто причиною подальшого жіночого безпліддя можуть стати аборти. У разі проведених порожнинних операцій також може послідувати безпліддя. Всі ці проблеми неможливо визначити самостійно.

Для того щоб визначити наявність спайок, рубців або будь-яких інших відхилень потрібно звернутися до лікаря і пройти:

• гінекологічний огляд;
• ультразвукове дослідження;
• гістеросальпінографію;
• гістероскопію;
• визначити наявність такого процесу в організмі як овуляція і перевірити перебіг менструального циклу.

Так як безпліддя це не завжди проблема жіночих статевих органів ретельній перевірці піддається вся ендокринна система. І ось тільки на підставі всіх цих перевірок і досліджень лікар може поставити діагноз про безпліддя. Звертатися до лікаря з проблемою відсутності вагітності конструктивно буде тільки після півроку незахищеного статевого акту.