Як виховати в дитині впевненість? Частина 2

При необхідності дитині можна лише трохи допомогти, але не робити все за неї.

529488_395858957176588_1312134561_nТакож для дитини дуже важливо, щоб її вміли просто вислухати і при необхідності дати пораду, але не повчати чи карати. Щоб малюк не боявся проявляти ініціативу та діяти, батькам слід доступно і чітко пояснювати все дитині. Дорослим слід розуміти, що дитині слід розповідати все зрозумілими для неї словами. Гарною підмогою також може бути приватний дитячий садочок, який впроваджує передові педагогічні технології, сприяє розвитку у дітей індивідуальності, креативності, впевненості в собі, рішучості та інших необхідних якостей. На жаль, у звичайних садочках про таке, як правило, навіть і не думають.

Малюк буде рости більш впевненим у собі, якщо за кожну його перемогу або хороший вчинок батьки будуть заохочувати або нагороджувати. Батьки повинні хвалити малюка за зразкову поведінку, щоб він розумів, що це правильно.

Дитина стане впевненою у собі і своїх силах, якщо побачить таку ж поведінку і ставлення до життя й у своїх батьків, оскільки діти вірять тільки тому, що бачать. Батьки є наочним і найкращим прикладом для свого малюка. Кожну дитину можна виховати впевненою у собі, незалежно від характеру, батькам варто тільки докласти трохи зусиль і проявити терпіння.