Як виховати акуратність у дитини?

Хто не лаяв дитини за неакуратність? Таких батьків, напевно, просто немає. Але, давайте не забувати і про те, що акуратними не народжуються, акуратність у дитини можна тільки виховати. Якщо дитина — неакуратна, то це, перш за все, помилки батьків у її вихованні.

 

 

У шестирічному віці діти починають відчувати різницю між будинком і школою в тому ракурсі, що вдома їм стали довіряти і батьки більше не контролюють їх з таким завзяттям, як раніше. Особливо, якщо дитина залишається вдома сама, вона починає відчувати повну свободу і якусь вседозволеність. Звідси розкидані  по всій квартирі іграшки, фантики і зім’яті речі.
До речі, якщо ваша дитина чудово себе поводить і любить активний відпочинок, тоді ви можете придбати хороший самокат детский на Клубке за вигідними цінами та зробити подарунок своїй дитині!
рисовашка

Повертаючись з роботи, обов’язково зробіть зауваження за безлад. Поговоріть про те, як важлива чистота. Непогано, до речі, і самим бути прикладом. Не слід кричати на дитину і закликати до того, що все повинно «світитися». Враховуйте дитячу відсутність посидючості і ймовірність творчого безладу.

 

 

Взагалі, до акуратності потрібно привчати поступово, а не одразу. Догмою є такі правила. У будинку потрібно носити домашній одяг, а не повсякденний. Речі потрібно зберігати в шафі, а не на стільцях і підлозі. Обов’язково мити руки після вулиці, перед їжею і після туалету і дотримуватися елементарних правил гігієни. Одяг, білизна, взуття і постільні приналежності завжди повинні бути чистими. Крім того, слід з якомога більш раннього віку привчати дітей до допомоги по господарству, але ні в якому разі не примушувати і перетворювати прибирання в покарання. В ідеалі акуратність повинна стати внутрішньою необхідністю.

 

 

І пам’ятайте, марними будуть повчання батьків, які самі ходять в грязному взутті та одязі, ігнорують гігієну та багато їнших важливих правил. Батьки завжди є найголовнішим прикладом для своїх нащадків.