Як вивести воду з організму?

Роль води в житті людини досить велика. Відсоток води складає значну частину в тілі. Однак в організмі має бути певний водний баланс. Бувають моменти, коли при нагромадженні великого об’єму рідини в організмі, потрібно її вивести. Існують для цього спеціальні сечогінні препарати, але можна цілком обійтися і підручними засобами. Наприклад, добре виводить воду з організму сауна.

1412538820_innerКожній людині слід також знати, які продукти виводять воду з організму. Щоб вода не затримувалася в тілі, потрібно менше вживати солі та продуктів з натрієм. Про це слід обов’язково пам’ятати людям, які страждають хворобами судин, серця і гіпертонікам. Виводити воду з тканин допомагає калій і кальцій. При цьому з організму виводяться й інші продукти розпаду.

Продукти, які виводять воду

Продукти, які виводять воду з організму – це брусниця, вишня, хвощ польовий, трава мучниці, індійський морський гриб, ромашка, цикорій, суниця, ожина, чорниця, шипшина, родзинки та інші. До основних сечогінних засобів в літній час відносяться кавуни і дині, які чудово втамовують спрагу і сприяють активному виведенню рідини. Дуже корисні різноманітні овочеві соки. Наприклад, відмінно допомагають вивести рідину соки з буряка, моркви і огірків. Звичайна пропорція, при цьому, становить один до одного. Сік селери і петрушки в обсязі третині склянки здатний замінити сечогінні засоби, не надаючи побічних ефектів. Фахівці рекомендують змішувати соки, щоб не було звикання, і організм реагував на них повноцінно кожен раз. При вживанні сумішей з трав, необхідно слідувати певним правилам. Наприклад, вживати їх після обіду, приймати раз на місяць з перервою три тижні. Приймаючи продукти, які виводять рідину з організму, потрібно відслідковувати реакцію власного організму. При відсутності індивідуальних рецептів, рекомендується щоденне вживання сечогінного коктейлю або соку не більш ніж половини склянки.

Народні рецепти 

Існує чимало народних рецептів по виведенню зайвої рідини з організму. Відмінно зарекомендували себе соки з моркви, які п’ють по півсклянки натщесерце вранці. Свіжовичавлений сік з гарбуза, дія якого відрізняється м’якістю, в таких же дозах можна приймати будь-коли. Перед початком використання сечогінних народних засобів краще порадитися з лікарем, адже будь-який організм має своїми особливості, можливо, є хронічні або гострі захворювання, які неодмінно потрібно враховувати. Наприклад, досить ефективний відвар з калини з медом не підходить людям зі слабким шлунково-кишковим трактом.