Як вищипувати брови?

Брови, як дві дуги, таке можна сказати не про кожну жінку. Занадто густі брови неправильної форми, нерівномірні – все це не приховаєш навіть за ідеальним макіяжем. Тим не менше, брови можуть доповнити нашу красу, так само як і підкреслити деякі недоліки.

70a0846761e2ea7989f36da3d57b502a4e818774b21e4e6cf8d499235a232393Як вищипувати брови? Як надати їм потрібну форму?

По-перше, не у всіх випадках брови слід робити тонкими і вузькими, іноді досить злегка прорідити брови, щоб вони не виділялися і виглядали природними і акуратними.

До речі, за адресою elan.net.ua/catalog/gel-kraska-dlya-brovej-lan ви можете придбати якісну гель-фарбу для брів за найвигіднішими цінами.

Для початку протріть пінцет спиртом, очистіть обличчя від макіяжу. Візьміть велике дзеркало і пінцет. Вищипувати слід по одному волоску за наступною схемою: отже, прикладіть олівець до крила носа, так щоб він проходив повз внутрішній куточок ока. Подивіться, яка частина брови залишилася за олівцем – це можна висмикнути. Також прикладіть олівець до крила носа і проведіть ним уздовж зовнішнього куточка очей. Все що заходить за нього – піддається видаленню. Це традиційна форма брів, яка найбільш вигідно обрамляє очі.

Видалити зайві волоски на бровах можна не тільки за допомогою пінцета . Спеціальний крем-депілятор допоможе позбутися від зайвих волосків. Нанесіть крем на ту область, де зайві волоски на кілька хвилин, а потім видаліть з допомогою спеціальної щіточки.

Як варіант для дуже густих і широких брів можна спробувати спеціальні воскові смужки для видалення волосся на обличчі. Зігрійте тонкі воскові смужки в руках і нанесіть на область волосків, які потрібно видалити. Через пару хвилин зірвіть смужку в протилежний бік зростання волосся.

Метод видалення волосся за допомогою крему-епілятора і воскових смужок підходить для області брів, яку ви хочете видалити, наприклад, брови дуже широкі і ви хочете зробити їх вузькими.

Для тих, хто визначився з формою брів, можемо порекомендувати спосіб вищипування брів за допомогою нитки.

Як вищипнути брови ниткою?

Освоїти цей метод можна всього за кілька разів, зате тепер підправити форму брів можна навіть без пінцета. Кажуть, що метод вищипування брів ниткою більш щадний і виростають волоски менш товстими. Відео з прикладами вищипування брів за допомогою нитки завжди можна знайти в інтернет.

Якщо ви вищипуєте брови, будьте готові до того, що вам доведеться 2-3 рази в тиждень проробляти подібну процедуру. Не забувайте вищипувати брови, так як відросле волосся на обличчі виглядають неестетично.

Коли брови набули певну, сподіваюся бажану для вас форму, далі їх можна відкоригувати за допомогою макіяжу. Приміром, дуже рідкісні брови підводять олівцем або роблять косметичний татуаж. Косметичний татуаж наноситься один раз і не сходить протягом півроку.

Існує безліч способів вищипувати брови, але якщо ви робите це вперше, краще звернутися до фахівця, який принаймні «задасть вам форму брів. А далі буде вже легше, та й не так боляче.

Жіноча краса вимагає жертв, але і багато часу. Скільки б жінка не займалася собою, їй все одно буде здаватися, що вона не досконала. А це далеко не так, ваша усмішка може будь-який недолік перетворити на перевагу!