Як виростити справжнього чоловіка?

Якщо у вас підростає синочок, то ваше завдання — виховати з нього справжнього захисника, ввічливого, сильного, доброго, завжди готового прийти на допомогу. Дуже важливо, щоб хлопчик вмів вести себе правильно.

papa-sinЦі здібності формуються в дитинстві, тому з ранніх років вчіть дитину вимовляти ввічливі слова і фрази, поступатися дівчаткам і ніколи не ображати тих, хто слабкіший. Корисні звички стануть у майбутньому дуже потрібними. Щоб син ріс таким, яким ви хочете бачити його, — показуйте хороший приклад, дотримуйтесь правил етикету і не хаміть оточуючим. В іншому випадку дитина буде вважати, що вимовляти грубі слова — це нормально.

У віці 4-х років діти починають ставити дуже багато питань, багато з яких «незручні» для батьків. Але ігнорувати дитячі питання все ж не варто, адже малюк задає їх не тому, що хоче поставити вас у незручне становище, а тому, що йому дійсно цікаво отримати відповіді. Коли дитина трохи підросте і навчиться читати, ви будете вчити її самостійно отримувати відповіді на питання, які цікавлять її, наприклад, у словниках чи енциклопедіях.

Справжній чоловік — майбутній тато, він повинен вміти піклуватися про себе і свою сім’ю, тому привчайте маленького синочка до домашніх справ. Нехай він відповідає за певну частину роботи по дому, приміром, за прибирання своїх речей та іграшок. Допомагайте йому у всьому, а він буде допомагати вам. Розвивайте емоційний інтелект у своєї дитини, щоб ваш син вмів відчувати емоції, що допоможе вирости йому добрим і чуйним. Ці якості важливі для чоловіка.

Привчайте сина до спорту, який виховує витривалість і силу. Починайте з ранкових пробіжок, нескладних вправ або зарядки. Також добре вводити різноманітні ігрові види спорту. Добре, якщо ви запишете свого сина в спортивну секцію. Тренування загартовують характер, вчать програвати з гідністю і досягати мети.