Як вилікувати хронічну діарею?

Противно, коли треба йти на побачення, а живіт не пускає, вірніше, товстий кишечник, з якого вистрілює в унітаз рідина коричневого кольору з неприємним запахом, болять ікри ніг, падає тиск і голова паморочиться. 

diareyaЦікаво те, що снідали і обідали ви разом з сім’єю, але ніхто, крім вас, так часто туалет не займає, ні у кого не болить живіт і не морозить після чергового викиду рідкого калу. Що спровокувало діарею? Можливо, що жирна їжа або разом з нею інфекція. Ви мили руки перед їжею? Як ні? А сім’я? Сім’я, виявляється, мила: ось вам і відповідь на ваше ж запитання.

Якщо у вас часто буває діарея, вам варто купить биотуалет за доступними цінами вже сьогодні.

Ті люди, у яких хронічна діарея лікування проводять самостійно, якщо не раз побували у лікаря. Їм пояснили, що регулярний рідкий стілець веде не тільки до зниження тиску, але і до зневоднення організму, вітамінної недостатності і втрати значної кількості мікроелементів. Поки хтось із рідних біжить в аптеку, заваріть собі чайну ложку полину на літру води. Випийте 150 грамів цього гіркого теплого відвару, ляжте на зручну поверхню і постарайтеся відволікти себе хоча б переглядом фільму. Через 5 хвилин біль в животі пройде, але стілець поки не відновиться. Це станеться через години три за умови, якщо це не вірус, а жирна їжа викликала такий дисонанс.

Антибіотики і цукрознижуючі таблетки так само можуть стати причиною діареї. Візьміть собі на замітку, що не можна антибіотиками захоплюватися: вони вбивають всі бактерії в організмі: і шкідливі, і корисні. Не дивуйтеся потім, що вас постійно мучить діарея. Відновиться ж мікрофлора не відразу, для цього доведеться знову відвідати терапевта, щоб знати, як швидко набратися сил і допомогти собі.

Між іншим, харчове отруєння так само страшне, як і вірусна інфекція. Якщо понос не припиняється, викликайте невідкладну допомогу і не бійтеся їхати в інфекційну лікарню, адже тривалі болі можуть викликати серцевий напад, а виїхати до кардіолога на унітазі ще нікому не вдавалося.