Як використовувати Beauty blender?

Beauty blender — це новий інструмент в макіяжі, тільки от поки не зовсім вивчений і зрозумілий. Тому й думки про нього розділилися на три табори, хтось не готовий пробувати, хтось випробував і сподобалося, а хтось спробував і не оцінив інструмент по достоїнству. Виявляється, що остання група просто не вміє ним користуватися, а перша не розуміє перспектив.

beautyblenderBeauty blender — це яйцеподібний спонжик, який призначений для рівномірного нанесення тональної основи. Його форма, яка змінюється від вузької до широкої дозволяє використовувати його швидко і зручно на всіх частинах обличчя, чого не можна сказати, наприклад, про раніше популярної кисті.

 

Для того, щоб нанести б’юті блендером тональну основу, потрібно змочити конкретне місце спонжа, яке підходить для того чи іншого місця на обличчі. Зазвичай застосовується тільки дві сторони: вузька для обробки місць під очима, перенісся і носа, а широка для обробки чола, щік, шиї і підборіддя.

Тільки от виявилося, що наносити тональний крем треба не на сухий спонж. Перед тим як нанести тональний крем на б’юті блендер, потрібно блендер спочатку змочити у воді, а потім вичавити з нього воду і вже ледь вологим використовувати за призначенням. Тоді тон буде лягати дійсно рівномірно.

 

Після використання блендер необхідно промити в теплій воді і висушити, навіть якщо його використовуєте тільки ви і тільки з одним конкретним тональним кремом.

Також Beauty blender дозволяє змішувати кілька тональних кремів для отримання «того самого крему», якого зазвичай немає у продажу та який ідеально підходить під колір вашого обличчя.