Як виконується мікрохірургія кисті?

Мікрохірургія кисті та зап’ястя може використовуватися для лікування травматичних ушкоджень, таких як відрубаний палець, серйозний розрив кровоносної судини або тяжке ушкодження сухожилля чи нерва. Операція передбачає використання спеціалізованого операційного мікроскопа та високоточного обладнання.

Процедура микрохирургия кисти в киеве зазвичай виконується для відновлення нерва, повторного прикріплення відрубаного пальця, відновлення сухожилля і т. д. Вона виконується досвідченим хірургом, що спеціалізується на мікрохірургії або мікросудинній хірургії. Вона також використовується для лікування синдрому зап’ястного каналу, ревматоїдного артриту, контрактури Дюпюїтрена.

Як виконується мікрохірургія кисті?

Пацієнту проводять місцеву анестезію або загальну анестезію. Також може використовуватися внутрішня седація. Далі робиться розріз відповідно до процедури. Нижче описані найпоширеніші процедури:

 

  • Найчастіша травма — відновлення сухожилля. Відновлюється втягнуте сухожилля за допомогою хірургічних методів для відновлення функції та руху.
  • Синдром зап’ястного каналу. Ця процедура проводиться для зняття тиску на серединний нерв зап’ясткового каналу. Робиться розріз від середини долоні до зап’ястя. Альтернативна процедура називається ендоскопічним звільненням каналу зап’ястя з меншими розрізами та використанням хірургічного мікроскопа або ендоскопа, невеликої гнучкої трубки, що містить світло та лінзу, для зняття тиску.
  • Лікування вроджених деформацій Зазвичай це робиться для лікування синдикату — стану, при якому два пальці зливаються разом сіткою шкіри або шкірою та частковим злиттям кісток. Такі методи, як пересадка шкіри або процедура з використанням місцевого клаптя, така як Z-пластика, створюють гнучкість у місці розрізу для росту та руху пальців. Розріз зазвичай закривають швами, що розсмоктуються.

Відновлення після мікрохірургії кисті

Час відновлення після процедури мінімальний. Пацієнту рекомендується тримати руку у піднесеному положенні протягом наступних 3-5 днів. Це гарантує мінімальний набряк та біль. Також важливо, щоб пов’язки на рани були сухими та чистими. Щоб уникнути скутості, рекомендується фізичний рух. Фізіотерапія зазвичай призначається для повноцінного функціонування руки. Дотримання всіх післяопераційних інструкцій, включаючи очищення, прийом призначених ліків та виконання лікувальних вправ для рук, забезпечують належне швидке одужання.