Як вийти заміж? Частина 2

Є кілька правил, про які обов’язково потрібно пам’ятати:

1436019865_viyti-zamuzh-za-inostrantsa-para

  • Не треба відразу зізнаватися в тому, що ви хочете, щоб він покликав вас заміж. Та і взагалі, не треба гнати коней. Всьому свій час. Якщо ви вже на третьому побаченні заговорите про знайомство з батьками, переїзд та інші подібні речі, то молодий чоловік, м’яко кажучи, може насторожитися. Надмірний поспіх може відштовхнути його, причому настільки, що він втратить до вас інтерес з усіма витікаючими наслідками.
  • Інтригуйте! Чоловік повинен завоювати жінку, інакше ніяк. Пам’ятайте, те, що дістається за просто так, цінується не так, як те, за що доводиться битися. Зрештою, що дорожче, діамант чи глина? Ось і ми про те ж! Ви повинні бути завойовані. Будьте діамантом. Хоча і тут не варто перегинати палицю. Тримайте руку на пульсі.
  • Ні в якому разі не займайтеся контролем. Чоловікам не подобається, коли їм вказують, що робити, і ще більше їм не подобається, коли їм не вірять. Тому якщо і хочете полазити по кишенях, то тоді робіть це з розумом, щоб він не здогадався, стосується це і телефону і всього іншого.
  • Не забувайте про себе. Якщо у вас було хобі, продовжуйте ним займатися. Не варто зациклюватися, і думати тільки про нього і про заміжжя. У вас є своє життя і якщо він побачить, що ви самостійна і цікава особистість, його це, звичайно ж, приверне. В даному пункті також мається на увазі і догляд за собою. Зовнішність має велике значення. Що тут говорити, ви завжди повинні бути охайною і красивою.
  • Не треба ділитися з молодою людиною інформацією про своїх захворювання. Звичайно, якщо не йдеться про щось серйозне. Справа в тому, що якщо ви розповісте йому про те, що часто хворієте на грип, а також про те, чим хворіли раніше, він не подасть виду, але насторожиться, адже ніхто не хоче жити з постійно хворою дружиною.
  • Вкрай важливо, щоб ви розуміли, що далеко не всі подруги і вже тим більше знайомі бажають вам добра по-справжньому. Як ви, напевно, зрозуміли, ми говоримо про те, що не потрібно поспішати зі знайомством молодої людини з вашими друзями.

Вийти заміж насправді дуже легко, головне бути готовою до цього.