Як вийти на роботу після декретної відпустки? Частина 2

І тоді немає нічого краще, як вийти на роботу після декретної відпустки, тим самим кардинально помінявши своє життя. Все за великим рахунком, тільки у ваших руках, ось кілька порад, як полегшити собі завдання:

 

Depositphotos_19308043_s800

  • відвідайте курси;
  • поспілкуйтеся з роботодавцем;
  • відвідайте психолога, якщо це необхідно.

 

І звичайно, не забувайте про себе піклуватися. Правильно харчуйтеся, частіше бувайте на свіжому повітрі, і, звичайно ж, намагайтеся спати не менше ніж 8 годин на добу, щоб набратися сил. Якщо грамотно розпланувати свій день, то, незважаючи на те, що крім роботи потрібно, як і раніше, дбати про дитину, можна знайти час і на прийняття ванни з солями і аромамаслами. Не погоджуйтеся відразу на понаднормову роботу, всіх грошей не заробити, і якщо збільшувати навантаження, то ні в якому разі не різко, а поступово.

 
Якщо ви вирішили змінити роботу

Не приховуйте від роботодавця, що у вас неповнолітня дитина, щоб потім не було ніяких непорозумінь. Заспокойте начальника, пояснивши, що у разі необхідності з дитиною є кому побути, наприклад, бабусі і дідусеві.

 

Де б ви не працювали, на колишньому місці або новому, спочатку доведеться нелегко, але це тільки до тих пір, поки організм не адаптується. Найголовніше, не падайте духом, вірте в себе і не занижуйте свою самооцінку, ви сильна і вам абсолютно все по плечу!