Як вийти на роботу після декретної відпустки? Частина 1

Безумовно, материнство — це щастя для кожної жінки, в декреті її світ змінюється, вона цілком і повністю віддає себе своїй дитині. Але декретна відпустка рано чи пізно закінчується і настає час, виходити на роботу. Це свого роду стрес. Доводиться кардинально змінювати свій розпорядок дня, адже тепер потрібно поєднувати роботу і турботу про малюка. З одного боку, жінки радіють можливості повернутися до своїх обов’язків, так як будинок та побут, все-таки, можна порівняти із замкнутим простором, а тут спілкування з колегами, зміна обстановки, в кінці кінців.

 
vyihod-na-rabotu-posle-dekretaАдаптація жінки на робочому місці

Вихід з декретної відпустки на роботу момент відповідальний і хвилюючий. Все-таки за час вашої відсутності багато чого могло змінитися, статути, колектив і т. д. Навряд чи, все залишиться так, як було до вашого виходу в декрет. Але адаптуватися, так чи інакше, доведеться. Краще всього заздалегідь себе морально підготувати, зателефонувати своїм колегам по цеху, щоб ті ввели вас в курс справи.

Цілком можливо, що за час вашої відсутності щось помінялося і вам доведеться заповнити прогалину своїх знань. Деякі цього не витримують, але впадати у відчай не варто. І якщо вам належить вихід на роботу після декрету, поради психолога — ось що може надати реальну підтримку і допомогти повірити в себе. Як це дивно не звучало, але жінки впадають в депресію не від того, що настав час повертатися на роботу, а, навпаки, від того, що втомилися сидіти в чотирьох стінах.