Як виглядати стрункішою за допомогою одягу?

Ні для кого не секрет, що повні жінки хочуть бути такими ж бажаними як і стрункі. Вони також вкладають в себе багато грошей і також стежать за модою як і худі. Але часто всі ці вкладення не виправдовуються, і жінка так і не виглядає стрункішою, не дивлячись на всі зусилля. Швидше за все в цьому випадку проблема криється не в кількості зусиль, а в тому, наскільки вони правильні і наскільки підходять дані маніпуляції саме цій жінці.

toldЗараз створено чимало інтернет-магазинів жіночого одягу для повних. І кожен поважаючий себе торговий центр має хоча б один подібний магазин. Можна спробувати вирішити проблему вибравши одяг в такому місці навмання, але все ж краще скористатися загальними рекомендаціями для корекції нестандартної фігури. Кілька порад допоможуть вам розібратися в тому, як краще себе одягнути, щоб не потрапити в халепу.

 
Уникайте обтягуючого одягу з тонких тканин. Ви ж не хочете, щоб всі ваші випуклі місця стали видні крізь одяг? Тонкий трикотаж не ваш союзник, краще скористайтеся його щільними побратимами.

 
Не носіть прозорий одяг. Думаю в цьому випадку коментарі явно зайві.

 
Легінси варто надягати тільки під сукню чи достатньо довгу туніку. Не думайте, що вони худять вас настільки, що приховають ваші реальні об’єми. Це зовсім не так.

 
Акцентуйте увагу на своїй найвдалішій частині тіла. Це легко можна зробити за допомогою міні або глибокого декольте. Брошка або намисто також будуть привертати увагу до грудей, а не до живота.

 
Обов’язково використовуйте макіяж. При чому заздалегідь проконсультуйтеся з візажистом або вивчіть кілька відео-уроків в інтернеті, щоб знати, як правильно його робити, щоб дійсно виглядати красиво.

 
Укладка і стрижка підходять до типу обличчя – це дуже важливо. Намагайтеся не носити коротке волосся яке надає обличчя зайву повноту. Середня довжина і об’ємна укладання, коса чілка, прямі пасма подовжують обличчя – все це добре підходить повним дівчатам.

 
Не використовуйте блискучий одяг. На повних жінках він виглядає більш ніж безглуздо і привертає увагу до того, до чого не треба. Матові тканини ваш надійний союзник, або, якщо вже дуже хочеться використовуйте тканини з приглушеним глянцем, такі як джерсі.

 
Плаття-футляр або пряме плаття до колін – два прекрасних класичних варіанти, здатних кого завгодно зробити стрункішими. І навіть повним дівчатам можна і потрібно носити такі сукні.

 
Спідниці, які розширюються, А-силуети, сукні в стилі 70-х також дуже добре підходять для повних, допомагають приховати боки і живіт.

 
Існує ще багато різних нюансів, з якими ви можете ознайомитися в міру накопичення досвіду. Для початку вам буде більш ніж достатньо такого короткого списку рекомендацій, щоб полюбити себе і виглядати красиво.