Як виглядати і відчувати себе молодше?

На жаль, ніхто не знає секрет вічної молодості, зате вчені точно знають, як відчувати себе молодою і завзятою. Співробітники однієї з найбільших американських організацій, які вивчають програми по уповільненню процесів старіння, прийшли до висновку, що в недалекому майбутньому, а саме, через 2-3 десятиліття, люди отримають можливість впливати на роботу генів, які ці процеси запускають. Поки ми не маємо такої можливості, але можемо уповільнити старіння, взявши на озброєння корисні поради.

Kak-vyglyadet-molozhe-800x445 (1)Неодноразово доведено, що клітини мозку старіють повільніше, коли мозок працює активно. Люди у віці після 40-ка років, які починають освоювати нові для них «вершини», пригальмовують розвиток вільних радикалів, тому вони відчувають прилив сил, і виглядають молодшими за свої ровесників. У матусь, які довго сидять у відпустці по догляду за малюком, а також у домашніх господарок, які не бачать нічого окрім плити і посуду, процеси старіння запускаються швидше. Представники богемних професій — письменники, актори і художники повільно піддаються віковим змінам, хоч багато хто з них не визнає здоровий спосіб життя.

Особливості характеру сильно впливають на зовнішність. Життєрадісні, активні і щедрі люди не старіють набагато довше, ніж надмірно ревниві і заздрісні «екземпляри». Справа в тому, що високий рівень гормонів радості перевищує рівень гормонів стресу, а то і зовсім пригнічує їх роботу, тим самим заважаючи руйнівним процесам.

Регулярний секс після 40-ка років відіграє важливу роль в уповільненні процесів старіння, інтимна близькість позитивно впливає на роботу мозку, печінки і серця. Особливо це стосується представників сильної статі. Важливо, щоб в меню містилися продукти зеленого, оранжевого і жовтого кольору, омолоджуючі організм. Правильне збалансоване харчування позитивно відбивається на зовнішності. І позитивно впливає на здоров’я печінки, стежити за якою в такому віці необхідно. Нездорова печінка дуже помітно позначається на зовнішньому вигляді в будь-якому віці, а в більш зрілому особливо.

Щоб зробити шкіру молодою, вибирайте правильно косметичні засоби. Вироблення еластину і колагену знижується з віком, у зв’язку з чим і з’являються перші зморшки. Вам підійдуть креми з ретинолом і фруктовими кислотами в складі. Косметологи радять починати антивіковий догляд після 25-ти років.