Як виглядати дівчині, щоб сподобатися чоловікові?

Порада № 1. Суть чоловіків — простота, тому вони люблять простих дівчат. Тому зовнішній вигляд повинен бути природним, щоб чоловік думав, що дівчина красива від природи. А якщо дівчина схожа на ляльку з товстим шаром макіяжу, то чоловік може подумати що вона страшна, раз так багато фарбується.
maxresdefault (8)

Порада № 2. Не можна допускати вульгарності в одязі. Принади дівчини повинні ховатися до пори до часу. Звичайно, не потрібно одягати паранджу. Але і не варто здаватися дуже доступною, потрібно пам’ятати — чоловік мисливець і йому потрібно захотіти на дівчину полювати. Т

Порада № 3. Потрібно носити високі підбори. На підборах дівчина буде виглядати дуже елегантно і витончено, підбори підкреслюють фігуру.

Порада № 4. Не варто ганятися за модою, потрібно просто слідувати власному, неповторному стилю. Дівчина повинна бути індивідуальністю.

Порада № 5. Справжня привабливість дівчини виходить не від зовнішності, а від душі, серця і характеру. Потрібно відчувати себе привабливою і красивою, потрібно любити себе, тоді і чоловік буде вважати дівчину привабливою і красивою.