Як відсвяткувати річницю весілля?

Багато хто не святкує річницю весілля, але ж у нас і так не багато свят, щоб пропускати такий чудовий день — День весілля. Святкувати можна щороку, однак деякі дати можна відсвяткувати в колі сім’ї, а для круглих дат зрбити шикарне застілля з гостями.

Happy romantic couple eating breakfast in bed laughing

Happy romantic couple eating breakfast in bed laughing

Як відсвяткувати річницю весілля?

1. Найбільш простим і безпрограшним способом є романтична вечеря із врученням подарунків один одному. Вечерю при свічках може влаштувати як чоловік для дружини, так і дружина для чоловіка.

2. Візьміть удвох в цей день вихідний і поїдьте на екскурсію в інше місто або навіть країну.

3. Весь день проведіть разом, відвідайте улюблені місця в місті, закінчивши прогулянку вечерею в ресторані.

4. Зробіть подарунок один одному купивши квитки в країну, яку ви давно мріяли відвідати. Особливо такий подарунок буде вдалий, якщо весільна подорож по якихось причинах не відбулася.

5. А може ваша друга половинка давно хоче вибуху емоцій, тоді організуйте стрибок з парашутом або спуск по річці на байдарках.

6. Якщо у ваших сімейних відносини мало романтики, тоді пора влаштувати прогулянку на конях, а також можете замовте серенаду під вікном, або прогулянку на пароплаві.

7. Відвідайте театр, кінотеатр, сходіть на футбол або хокей, звичайно якщо ви удвох цим видом спорту захоплюєтеся.

8. У такий знаменний день можна замовити фотографа, який буд супроводжувати вас на прогулянці і збереже щасливі хвилини вашого сімейного життя. Так річниця вашого весілля залишиться у вас у пам’яті надовго.

9. Круглу дату відзначайте з розмахом. Організувати шикарне свято допоможе весільне агентство, однак це можна зробити самостійно продумавши кожну дрібницю: від оформлення приміщення, до розваги гостей.

Не забувайте про сімейні свята, наше життя повне труднощів і негараздів, а такі дати лише зроблять його яскравішим.