Як відсвяткувати річницю одруження?

День одруження є одним з найбільш пам’ятних і яскравих подій у житті людини. Особливо цінують його жінки. Ось уже рік або п’ять пройшло з того дня, як на безіменному пальці красується обручка. Річниця весілля нагадує подружжю про разом прожиті роки, про радощі і переживання, які вони пройшли на своєму шляху.

colorful-first-anni-1Як же можна відзначити річницю одруження, щоб свято вийшло не тільки радісним, але і не банальним.

Для того, щоб цей пам’ятний день запам’ятався, можна замовити послугу професійного відеооператора або фотографа і зробити прекрасний фільм або відмінні фотографії на пам’ять. Продумайте все заздалегідь: місце, де хочете зніматися, одяг, аксесуари. Розкажіть про це професіоналу, і він допоможе втілити ваші бажання у відеофільмі або у фотографіях. Уявіть собі тільки, як буде приємно переглядати альбом з такими фото через багато років.

Тематична вечірка

Якщо вам хочеться розділити свою радість і відсвяткувати річницю свого весілля з друзями, то можете організувати не просто вечерю, а тематичну вечірку. Прикрасьте квартиру ліхтариками, свічками, підберіть улюблену музику та інше. Такий захід точно надовго запам’ятається і вам, і вашим друзям.

Перше побачення

Річниця весілля — це спогади, в тому числі і про перше побачення. Яким воно було? Може вам варто його повторити? Повечеряйте в улюбленому кафе, сходіть на романтичне кіно, прогуляйтеся по парку і згадуйте, як же все починалося. Такий варіант буде відмінним рішенням для романтичних особистостей. Та й за ціною вийде зовсім недорого.

За традицією

Якщо ж ви є все-таки прихильником традицій, то зберіть своїх родичів на вечерю, вдома або в ресторані. В такому випадку треба заздалегідь подумати над меню, розпланувати сімейний бюджет, запросити гостей.

Який би варіант ви не вибрали, річниця весілля повинна святкуватися тільки відповідно до ваших потреб.