Як відсвяткувати день народження малюка?

Догодити малюкові в день його народження досить просто. Головне, щоб свято було цікавим, веселим і різноманітним. Для цього потрібно продумати кілька деталей, які відносяться безпосередньо до самого святкування.

yak-vidsvyatkuvati-pershiy-den-narodzhennyaСпершу слід прикрасити місце проведення свята. Якщо все буде проходити вдома, то в якості прикрас можна використовувати іграшки самої дитини. Діти обожнюють повітряні кулі та різнокольорові прикраси у вигляді гірлянд і ліхтариків. Якщо дитина трохи старша, то краще за все зробити вято тематичним. Для дівчаток це може бути «Казкова країна», для хлопчиків «Пірати». Перед цим слід попередити гостей на рахунок дрес — коду.

Якщо діти активні і веселі, то можна організувати для них гру по станціях, наприклад, відшукати скарби, в яких захований подарунок іменинника. Найголовніше зацікавити дітей, для цього потрібно скласти план проведення свята. Програма заходу повинна бути насиченою конкурсами із призами, при чому конкурси повинні бути різноманітними: танцювальні, на кмітливість, музичні та інші. Самостійно таке святкування провести і підготувати досить складно, тому краще звернутися до професіоналів.

Можна продумати фотосесію для гостей і самого іменинника. Для цього можна запросити аніматора, а фото зробити самостійно. Таким чином пам’ять про святкування дня народження залишиться і у гостей. На пам’ять можна зробити відбитки рук усіх присутніх на полімерній глині, яку легко приготувати самостійно. Після цього відбитки можна розфарбувати гуашшю.

Для того, щоб свято не було обтяжений застіллям, замість столу із смаколиками краще продумати невеликий фуршет, на якому закуски будуть представлені у вигляді канапе із мордочками тварин або вежі з фруктів. Напої краще вибрати натуральні і різнокольорові. Що стосується основної закуски — торта, то тут можна проявити всю фантазію. Можна замовити або самостійно розмалювати торт кондитерськими кистями. Головне, щоб він був дуже смачним.

Щоб продовжити свято, можна запропонувати маленьким гостям ночівлю. При цьому не потрібно турбуватися про брак місця для сну. Увечері можна побудувати курінь з покривал і подушок для малюків. Тобто зімітувати похід. Замість багаття можна взяти нічник і розповісти кілька казок або історій. Таке завершення вечора сподобається всім без винятку і запам’ятаєся надовго.