Як відрязняються готелі за кількістю зірочок

Плануючи довгоочікувану відпустку, завжди хочеться бути впевненим, що вона пройде у комфорті.

Відмінності за зірковістю

У різних країнах зірковість роздають по-різному, але й міжнародні принципи. Діє система класифікації готелів за шістьма типами зірковості: «без зірок», «одна», «дві», «три», «чотири» та «п’ять зірок». Готелі всередині країни подібної зірковості можуть відрізнятися за набором послуг, що залежить від стандартів готельної мережі. Щоб вибрати готель в Закарпатті, радимо відвідати сайт за посиланням.

Спеціальні акредитовані організації перевіряють готелі за безліччю параметрів та виставляють бали, за сумою яких визначається категорія. При виборі готелю для відпустки важливо визначитися, які критерії будуть вам істотними: наявність певних послуг (бізнес-центр, спа, басейн), площа номерів, рівень комфорту (шумоізоляція, наявність термостату, стан меблів), місцезнаходження готелю.

Важливо, скільки часу ви плануєте проводити в готелі: якщо ви відпочиваєте з дитиною та плануєте багато часу проводити в готелі, варто подбати про наявність комфортної ігрової зони, служби нянь та басейну. Бажано, щоб поблизу не було галасливих барів та нічних клубів. Якщо ви подорожуєте на власному транспорті, важливо наявність паркування біля готелю. Любителям активного відпочинку варто придивитися до готелів ближче до центрів розваг або основних визначних пам’яток.

Розглянемо різні категорії проживання, їх особливості та переваги.

Апартаменти

Відпочинок в апартаментах — чудова можливість для великої компанії розміститися бюджетніше, ніж у готелі, але з не меншим комфортом. Апартаменти зручні для сімейного відпочинку з дітьми, оскільки в них є власна кухня, як у квартирі.

Види апартаментів

Апартаменти на курортах представлені у п’яти варіантах: стандарт, покращені апартаменти, апартаменти комфорт, апартаменти преміум, таунхауси. Вони відрізняються видами з вікна, площею та кількістю спалень – від однієї до шести, і в кожному є повністю обладнана кухня з меблями, побутовою технікою та мінімальним набором посуду, сейф, бездротовий доступ до інтернету (wi-fi), LCD TV, пряма телефонна лінія, праска та прасувальна дошка.

Готелі 4 зірки

До категорії «чотири зірки» відносяться готелі з підвищеним рівнем сервісу та комфорту гостей. Як правило, готелі цієї категорії розташовуються в самому епіцентрі (або неподалік) від туристичної зони або центру міста. У номерах цієї категорії готелів хороша звукоізоляція, передбачено регулювання температури приміщення за допомогою термостату. Залежно від готелю, на території можна скористатися пральною, бізнес-залом, фітнесом, спа, басейном. Сніданок подають за системою «шведський стіл», також передбачено цілодобове обслуговування постояльців у номерах.