Як відростити стильну щетину

Щетина як модний чоловічий тренд прийшла до нас з Голлівуду. Мужність з легкою недбалістю — саме такий образ створює правильно відрощена і підібрана щетина.


Якщо ви хочете змінити свій імідж спробуйте відростити щетину, що відповідає вашому стилю і типу волосся на обличчі. Як правильно відростити гарну щетину ми розглянемо нижче.

Види щетини

tips

Суцільна — може бути як короткою, так і середньою. Для додання такій щетині природного вигляду потрібно, щоб довжина її на всіх ділянках була однаковою. Така щетина хороша тим, що доглядати за нею нескладно і на відрощування не буде потрібно багато зусиль і часу.
Т-подібна — це укорочений вид ван-дейка або цапиної борідки. Прекрасно підійде чоловікам, у яких волосся на обличчі росте нерівномірно.
Заросла — додає недбалий вигляд, роблячи чоловіка брутальним. Для надання брутальності щетина повинна бути трохи довше стандартної.
Запущена — по суті, це перехід між борідкою і щетиною.

Як відростити щетину на обличчі?

• Для початку відкладіть на кілька днів бритву і крем. Залежно від стилю і виду щетини, обраної вами, вона може рости від пару днів до тижня. Зверніть увагу, що на різних ділянках обличчя волосся може рости нерівномірно, тому не поспішайте, дайте волоссю відрости достатньо.
• Тепер можна приступити до формування форми. Спочатку виділіть лінію вашої майбутньої щетини скориставшись тримером, або бритвою. Поголіть все волосся, яке виходить за цю лінію. За допомогою тримера підрівняйте довжину вашої щетини — вона повинна бути скрізь однаковою.
• Якщо результат вас влаштовує, помийте обличчя. Якщо ж ви побачили, що така форма вам не йде, підкоригуйте її за допомогою бритви і тримера.

Як відростити густу щетину?

Багато чоловіків задаються питанням, як швидко відростити щетину, яка буде виглядати ефектно. За густоту і товщину волосся на обличчі відповідає генетика. Але і сам чоловік може чимось допомогти. Наприклад, можна скористатися спеціальними аптечними засобами для стимулювання росту волосся. Непогано себе зарекомендували і народні засоби — різні олії та їх суміші.

Юнакам же, які часто турбуються про те, як відростити щетину в 15-16 років, ми радимо проявити терпіння.