Як відрізнити любов від закоханості?

Закоханість приходить різко і приносить в життя свіжі відчуття і яскраві почуття. Але, проходить трохи часу, і почуття йдуть на спад. Любов, навпаки, з’являється повільніше, щодня набираючи обертів. Коли людина любить, їй завжди добре і цікаво з об’єктом своєї любові. Адже в такому разі люди люблять не зовнішній вигляд партнера, а його внутрішню сутність. Якщо любов проходить, це відбувається поступово.

Kak-otlichit-ljubov-ot-vljublennostiЛюбов — найбільш чиста емоція, найніжніша і тепла. Таке відчуття дарує впевненість в коханій людині, поруч з якою завжди надійно. Люди вдосконалюються заради дорогої людини. Почуття закоханості ж пов’язане з постійною тривогою. Коли людина закохана, ціле її життя зосереджується на одному об’єкті, вона перестає цікавитися іншими людьми і своїм хобі. Закоханий не бачить мінусів партнера. Якщо людина любить, то вона знає недоліки коханої людини, але вміє з ними існувати. Закохатися можна одночасно в кілька людей відразу, тоді як по-справжньому любити можна лише одну людину.

Любов перевіряється дистанцією. У ситуації, коли парі потрібно на час розійтися, наприклад, в разі перебування в іншому місті або країні, закоханість пропаде, а любов стане міцнішою. Тому що для любові не важливі щоденні зустрічі та визнання, важливе лише усвідомлення того, що людина є.