Як відпочивати на робочому місці?

Більшість людей бажають працювати в затишному кабінеті, офісі, сидячи на великому м’якому кріслі, підписуючи папери, ставлячи печатку, можливо, приймаючи дзвінки або виконуючи іншу сидячу роботу.

1467798341Але мало тих хто задумується над тим, що навіть сидячи на одному місці втомлюєшся більше, ніж працюючи за верстатом або на машині. Розумова робота — праця в дійсності ще більш тяжка, ніж фізична. Тому, якщо вам «пощастило» зайняти посаду офісного працівника, підготуйте для себе комплекс заходів для розслаблення, релаксації і відпочинку на своєму робочому місці.

Можна почати з того, щоб купити масажні накидки. Масажні накидки — це більш бюджетна альтернатива масажному кріслу, яка дозволяє отримувати заряд енергії в будь-якому місці, де можна зайняти сидяче положення. Вони просто накидаються на крісло, стілець, диван і виконують всі ті ж функції, що і велике спеціальне обладнання.

Далі ви можете придбати різного роду ігри в кабінет: це і баскетбольне кільце на дверях, тенісна ракетка з м’ячем, і будь-які інші ігри. Такі розваги допоможуть вам відволіктися від важкого робочого дня і розрядитися, зняти напругу. Купити такі речі можна в будь-яких великих торгових магазинах з промтоварними відділами.

Можна також поставити у ваш кабінет великий акваріум з рибками, можна маленький, головне, це наявність в ньому живих істот. Якщо ви відчуваєте, що робота навалилася на вас, візьміть корм для рибок і просто погодуйте їх. Процес годування допоможе перевести увагу, подумати про інше і потім з новими думками приступити до роботи.

І найпростіший і вже давно поширений спосіб відпочити від роботи — це полити квіти в своєму кабінеті, в цей час глянути у вікно, подивитися на погоду і подумати про те, що ще трохи роботи попереду і додому!