Як відпочити під час перельоту?

Найчастіше готуючись до поїздки і продумуючи все до дрібниць, абсолютно забувається і не надається значення часу, проведеному в літаку. А це буває всього годину або дві, але буває і набагато довше. Як же з толком провести цей час і яким чином його провести, щоб прилетівши в іншу країну або просто в інше місто не бути остаточно «убитим» і виснаженим. Отже, ви придбали квитки на літак і відправляєтеся в подорож.

03481066Для початку не ігноруйте спеціальні маски для сну, здатні фіксувати шию подушки та беруші. Не бійтеся виглядати нерозумно, у знаючих людей ваші приналежності для комфорту можуть навіть викликати заздрість, так як вони прекрасно розуміють, що без них повністю комфортного перельоту не вийде.

Також для довгого перельоту найкраще не вибирати останній ряд, так як спинка у таких крісел швидше за все не відкидається в силу своїх особливостей, або просто впирається в стіну. Також краще вибирайте місця біля ілюмінатора по можливості ще на етапі бронювання. На передній ряд теж краще не сідати, так як найчастіше на них садять батьків з дітьми.

Щоб ваш організм відчував себе комфортно пийте більше води під час польоту, на борту сухе повітря, через щл відбувається загальне зневоднення. Не зловживайте алкоголем, це додаткове навантаження на серце, якому і так доводиться нелегко через перепади тиску. Жінкам краще заздалегідь подбати про комфортне взуття, підбори не принесуть вам комфорту і в разі непередбачених ситуацій виявляться більш, ніж невідповідними. Постарайтеся також не летіти на повний шлунок, це принесе вам лише додаткові незручності і дискомфорт, краще за все з’їсть трохи фруктів та сиру.

Також згадайте про музику, якщо ви хочете поспати в літаку, існують навіть спеціальні розслаблюючі добірки, а якщо ви не маєте наміру спати, то можна вибрати для перегляду фільм або улюблену книгу. Обидва варіанти допомагають відмінно скоротати час.