Як відновити зневоднену шкіру?

Дівчатам знайомий такий стан шкіри, коли вона одночасно і жирна, і суха, і навіть нормальна. Часто жінки вважають, що шкіра у них комбінована і підбирають косметику для такого типу шкіри. Проте все не так і з такою тенденцією потрібно боротися.

 

140506-080350-6756Навіщо взагалі з цим боротися?

Будучи збезводненою, шкіра не здатна вистояти перед багатьма зовнішніми факторами, починаючи від хлорки у воді і закінчуючи потеплінням клімату — все абсолютно постійно тисне на шкіру. Можна подумати, ну і подумаєш, не захищена, все найголовніше взагалі в іншому місці. Однак не захищена шкіра схильна до передчасного старіння, і навіть сезонної линьки, дуже схожої зі скидання шкіри у змій. Природно, що все це не естетично, а молодість обличчя— принциповий показник здоров’я. Тому шкіру з ознаками зневоднення потрібно лікувати.

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена?

В першу чергу звертайте увагу на колір обличчя, якщо він віддає блакитним, значить шкірі категорично не вистачає кисню. Тепер додайте до цього шматочки шкіри, яка відшаровується дрібними лусочками. До цього додайте капіляри-зірочки і дрібні висипання по всьому обличчю. Якщо ситуація вам знайома, значить вітати вас не має з чим, у вас зневоднена шкіра.

Як доглядати за зневодненою шкірою?

На першому етапі вам потрібно почати відпочивати більше, ніж зазвичай. Занадто завантажений графік, мінімум відпочинку та постійні стреси — типова причина прояви зневоднення.

Після цього переходьте до більш кардинальних методів. Спочатку вам потрібно очистити шкіру і позбавити її від відмерлих шарів епідермісу, але так як шкіра у вас дуже ніжна і дратівлива, використовуйте м’які пілінги, але часто, приблизно два-три рази в тиждень.

Кожен пілінг потрібно закінчувати поживними і кисневими масками по черзі.

В якості щоденного догляду потрібно використовувати активну сироватку чи хороший живильний крем, також дуже добре допомагають відновлювати шкіру олії, їх можна застосовувати як у чистому вигляді, так і створюючи з них свої власні креми.

Умивати зневоднене обличчя краще спеціалізованими засобами і кип’яченою профільтрованою водою, так як природного захисту від домішок з водопровідної води шкіра вже не має, і справлятися з кожним умиванням їй дуже важко.

Також варто обмежити відвідування соляріїв і прийняття природних сонячних ванн. Солярій потрібно прибрати з графіка взагалі, а на вулицю виходити тільки з косметикою із сонцезахисними фільтрами.