Як відновити волосся після фарбування?

Волосся після хімічної завивки, мелірування і фарбування потребує особливої ​​любові і турботи. Як правило, воно стає тонким, сухим і заплутаним. Щоб відновити волосся, потрібно використовувати відповідну косметику, а також правильно харчуватися і змінити щоденні звички.

250e34175cc0e3949daa55d6761e9c41Зазвичай відновлення волосся в салоні краси починається із зволоження. Волосся, яке втратило природний пігмент, більш чутливе до зовнішніх чинників. Ніжне очищення і регенерація ефективними засобами — це поступовий процес, тому ви повинні бути терплячими. На додаток до косметики по догляду за волоссям необхідно також додати деякі корисні інгредієнти в свій щоденний раціон харчування.

Фарбоване волосся повинно бути захищеним від холодного і гарячого повітря. Уникайте використання фенів, випрямлячів і щипців для завивки, а в морозні дні ховайте волосся під головним убором. Кожні три тижні відвідуйте перукаря. Справа в тому, що кінчики фарбованого волосся дуже швидко висихають. Спробуйте носити волосся розпущеним, бо гумка тільки сприяє розшарування. Мийте голову якомога рідше і вибирайте безпечні косметичні засоби.

Спочатку майстри салону краси миють волосся м’яким шампунем. Далі наносять живильну маску, наприклад, на основі шовку, колагену, еластину, кератину або маточного молочка. Через тридцять-сорок хвилин маску змивають з волосся. На вологе волосся наносять кондиціонер. Професіонали завжди використовують косметичні продукти, в яких зібрана композиція зволожувачів, що представляють собою поєднання алое, гліцерину, меду тощо.

Другим необхідною етапом є пом’якшувальні засоби, які здатні пригнічувати випаровування вологи з волосся, наприклад, олії, віск, молочко. Фахівці рекомендують щодня наносити на волосся натуральні олії, які можна купити в салоні краси або в магазині косметики. Серед можливих варіантів: арганова олія, рицинова олія, кокосова олія, олія авокадо, лляна олія, оливкова олія. Коли ви знаходитесь вдома, регулярно наносьте на кінчики волосся віск або молочко. Їх, як правило, можна придбати в невеликих зручних упаковках.