Як відновити пружність шкіри обличчя?

Одним з найбільш важливих елементів молодого зовнішнього вигляду, про який ми всі мріємо, є гладка і пружна шкіра. На жаль, вона починає втрачати природну структуру, коли вік сягає 30-40 років. Чи можна уповільнити цей процес або зняти його наслідки? На щастя, існує кілька методів.

Kak_vosstanovit_uprugost_kozhi_lica-_ne_pribegaya_k_uslugam_hirurgaНавіть елітна косметика або тональний крем не будуть працювати стовідсотково, якщо шкіра недостатньо доглянута і пружна. Якщо ви хочете зберегти пружність шкіри, перш за все, необхідно забезпечити організму достатньою кількість поживних речовин. Харчування має бути розроблено в залежності від віку, способу життя та інших конкретних обставин. Існує кілька інгредієнтів, які завжди допоможуть у боротьбі за красиву шкіру. Перш за все, це вітамін С, який є чудовим антиоксидантом, відновлює колаген, що запобігає втраті пружності і вітаміну А. Відомо, що вітамін А насичує шкіру киснем, уповільнює процеси старіння і зміцнює волокна колагену і еластину.

З надмірним провисання шкіри справляється фізична активність. Як це покращує зовнішній вигляд шкіри? За допомогою фізичних вправ циркуляція крові до тканин проходить швидше, забезпечуючи більше поживних речовин і кисню. Серед них є і фібробласти, які виробляють білок, який відповідає за пружність шкіри. Тому важливо знайти такий вид спорту, який вам підходить, і намагатися регулярно займатися фізичними вправами. В результаті, ви поліпшите не тільки стан своєї шкіри, а й усього організму.

А що, якщо правильного харчування і фізичних вправ не досить? Або зміни настільки незначні, що вони не є для вас задовільними? Тут може допомогти естетична медицина. Ключ до успіху полягає в цілісному підході. Важливо поєднувати консультації фахівців (наприклад, в області дієтології) з косметичним процедурами, які допомагають зменшити проблему втрати пружності шкіри обличчя і тіла. В даному випадку, уваги заслуговують спеціальні процедури з використанням ультразвуку. В чому полягає ефективність? Ультразвукові хвилі, в першу чергу, стимулюють регенерацію шкіри і вироблення колагену. Крім того, тепло, що виділяється в процесі лікування, покращує обмін речовин і прискорює циркуляцію лімфи. В результаті, ви можете добитися ефекту омолодження майже в кожної клітинки шкіри. Сама процедура не вимагає анестезії. Також відсутній дискомфорт для пацієнта.