Як відновити ніс після травми?

На жаль, від нещасних випадків незастрахований ніхто, і удари, порізи, гематоми і переломи після неприємних ситуацій можуть з’явитися на будь-якій частині тіла постраждалої людини. Однією з найбільш неприємних ситуацій є отримання травм обличчя, на якому найбільш схильні до пошкоджень надбрівні дуги і ніс. І, якщо надбрівні дуги легко піддаються обробці і відновлюються навіть після серйозних пошкоджень, то в другому випадку може знадобитися пластика носа, щоб відновити зовнішній вигляд потерпілої людини.

burun-estetigi-aci-verir-mi-41317-6413700694Ніс сильно схильний до деформації і травм через те, що він виступає на обличчі і не має у своїй основі кісток, замість яких всередині знаходиться хрящ, який хоч і досить міцний, але все ж, у порівнянні з кісткою, досить крихкий. Саме тому під час сильних ударів ніс ламається. Перелом носового хряща, звичайно, не найважча травма, і досить легко лікується, але в цьому пошкодженні є один вельми неприємний момент — при переломі носа, він деформується, і може виглядати негарно.

Рішенням такої проблеми є ринопластика або пластична корекція носа, а саму рану швидко допоможе загоїти мазь Ируксол. Ринопластика може стати одним з найбільш актуальних рішень для повернення потерпілій людині вихідного зовнішнього вигляду. Звичайно, ринопластика має на увазі під собою і «звичайні» пластичні операції, спрямовані на корекцію зовнішнього вигляду носа, який, з тих чи інших причин, не влаштовує свого «власника». Але, все ж, саме для відновлення форми органу нюху після травми ринопластика найбільш актуальна.

Пластична корекція відрізняється від звичайного видалення шрамів і рубців через свою специфіку. Якщо звичайні шрами просто потрібно видалити, і розгладити шкіру на їх місці, то для того, щоб відновити зовнішній вигляд носа цього недостатньо. Складність відновлення цієї частини обличчя обумовлена тим, що при ринопластиці необхідно не тільки розгладити шкіру, але і повернути колишній вигляд і форму хряща, який і визначає форму носа. На щастя, сучасна медицина досить розвинена і практично в будь-якій клініці є необхідне обладнання, щоб проводити такі операції. Тому навіть серйозні травми носа, які вплинули на його зовнішній вигляд, можуть бути легко вилікувані, а за допомогою ринопластики носу може бути повернутий колишній зовнішній вигляд.