Як відбувається введення корисних компонентів під шкіру при мезотерапії?

Мезотерапія — це процедура введення лікарських компонентів під шкіру за допомогою так званих мікроін’єкцій. Дуже важливий момент полягає в тому, що корисні речовини вводять за рахунок коротких голок, вони плюс до всього дуже тонкі, тому пацієнт практично не відчуває дискомфорт. З якою метою найчастіше вдаються до мезотерапії?

1-500x305Ну, в першу чергу потрібно сказати, що мезотерапія користується попитом переважно у представниць слабкої статі. Мезотерапія дозволяє вирішувати ряд проблем з точки зору зовнішності, наприклад, уповільнити процес старіння шкіри, зробити менш видимими зморшки, позбутися вугрового висипу, боротися з жирною шкірою і пігментними плямами. Перш ніж приступити до процедури фахівець повинен не просто очистити робочу ділянку шкіри, але ще і намітити точки введення корисних складів.

Далі в них вводять коктейлі зі спеціально підібраними корисними компонентами на глибину до 6 міліметрів. Як уже було зазначено вище, в процесі процедури застосовують ультратонкі голки. Вони не тільки не завдають біль, але і в принципі не залишають слідів на шкірі обличчя. Також уваги заслуговує той факт, що ін’єкції здійснюються як вручну, так і за допомогою так званого інжектора. Врахуйте, якщо проводиться мезотерапія обличчя, то, безумовно, краще виглядає варіант з ін’єкціями, які вводяться вручну. За рахунок введення  ін’єкцій вручну вплив реалізується більш акуратно, ризик пошкодити судини зводиться практично до нуля. Після процедури спостерігають поліпшення обмінних процесів, кровообігу і так далі.