Як відбувається імплантація зубів?

Незалежно від віку втрата зуба є досить серйозним випробуванням. Саме не вилікуваний свого часу зруйнований зуб в більшості випадків не піддається подальшому відновленню. В цьому випадку терапевтична стоматологія виявляється безсилою і пацієнту нічого не залишається, як попрямувати до хірурга, щоб він зміг видалити поганий зуб. Бувають і такі випадки, коли деякі зуби відсутні в результаті вікового випадання або ж генетичної схильності. І в тому, і в іншому випадку важливим моментом є знайти найбільш вірний спосіб, який допоможе відновити наявні проміжки в зубному ряді.

images (7)Можна звичайно залишити все як є, але це в підсумку призведе до того що кісткова тканина поступово почне розсмоктуватися в результаті того, що на щелепу надаватиметься недостатнє жувальне навантаження. Збільшиться навантаження на зуби, які знаходяться поруч, що призведе до їх дефектного зміщення, в результаті обличчя стане виглядати старше і до того ж збільшиться ймовірність втрати здорових зубів.

Проблему відновлення проміжків в зубному ряді можна вирішити шляхом встановлення моста, але в цьому випадку існує необхідність в обточуванні здорових зубів, які розташовані поруч.

До речі, вас може зацікавити найкраща стоматологія від клініки Пародент, де працюють виключно професіонали своєї справи.

Напевно у багатьох виникає питання, так яким же способом можна вирішити дану проблему?

Цю проблему можна вирішити таким способом, який полягає у встановлення штучного зуба.

Імплантологія є основний напрямок в сучасній медицині, який успішно дозволяє вирішити таку проблему як відсутність у пацієнта зубів.

Імплант є штучним зубом, який виготовляється з титанового матеріалу. Даний матеріал є абсолютно сумісним з тканинами організму людини. Імплант встановлюється шляхом імплантації в кістку нижньої щелепи або ж верхньої. Після чого на нього одягається коронка, яке є абсолютною заміною втраченого зуба.

Що стосується такого моменту як вартість імплантації зубів, то вона варіюється від собівартості, яка в свою чергу складається з багатьох чинників, наприклад собівартість використовуваних матеріалів, амортизація обладнання і його собівартість і таке інше.