Як відбілити зуби в домашніх умовах?

Кажуть, білі зуби йдуть до червоної помади. Але ми всі знаємо, що білосніжна усмішка підходить кожній дівчині незалежно від того, користується вона губною помадою чи ні. Якщо ви не маєте часу, щоб сходити до стоматолога, то спробуйте відбілити зуби вдома.

thumbЧому темніє емаль зубів?

Якщо кілька причин того, що зуби втрачають яскравість і сяйво.

Емаль легко забарвлюється продуктами: кавою, чаєм, шоколадом та іншими смаколиками, які містять барвники.

Куріння. У тютюновому димі містяться смоли, які миттєво осідають на емалі і в’їдаються в неї.

Деякі ліки (наприклад, антибіотики тетрациклінової групи) можуть змусити емаль покритися плямами.

З віком організм слабшає, змінюється і склад зубної емалі.

Відбілювання спеціальними засобами

Різноманітні гелі і смужки для відбілювання продаються в кожній аптеці. Вони розрізняються за способом нанесення (гель, смужки, спеціальні капи), за складом і за тривалістю використання. Таким засобом ви зможете відбілити зуби вдома протягом десь 1-2 місяців регулярного використання. Якщо після курсу косметичного відбілювання зубів, ви будете регулярно чистити зуби і приберете причину потемніння емалі, ефект буде триматися довго.

Народний засіб №1: перекис водню

Відбілити зуби перекисом водню нескладно. Головне дотримуватися пропорції: в півсклянки води додати 20-30 крапель розчину перекису 3%. Цим коктейлем прополощіть рот і потім протріть по черзі кожен зуб 3% розчином. Робити це часто не можна. Це зашкодить емаль і викличете захворювання ясен!

Народний засіб №2: сода

Содою відбілити зуби ще простіше, ніж перекисом водню. 1-2 рази на тиждень замініть зубну пасту содою під час чищення зубів. Засоби на основі соди використовуються стоматологами під час проведення гігієни порожнини рота, так що цей засіб можна вважати практично нешкідливим. Мінус тільки один — у соди не дуже приємний смак.

Народний засіб №3: олія чайного дерева

Натуральну олію чайного дерева можна використовувати для відбілювання зубів. Після чистки нанесіть на щітку кілька крапель і змастіть зуби. Залиште на 10-15 хвилин. За допомогою цього способу можна боротися не тільки з потемніння, але навіть із зубним каменем!

Після домашнього відбілювання бережіть зубки і не вживайте фарбувальних продуктів! Тоді кілька тижнів копіткої праці не пройдуть даром, і ваші зубки довго залишатимуться предметом гордості!