Як вибрати зимову куртку?

Серед теплих різновидів одягу слід виділити хутряні куртки, особливо коли для їх пошиття було використано натуральне хутро. Серед найбільш теплих варіантів слід звернути увагу на куртки з бобра і норки.

MG_1003-400x600Для теплої зимової погоди може підійти куртка, яка виготовлена з каракулю. Якщо хочеться хорошу купити куртку, то слід відвідати спеціалізований магазин виробника одягу. В даному випадку ймовірність придбати підробку буде меншою.

Пуховики представляють собою досить теплий зимовий одяг. При цьому слід враховувати той факт, що вони легко промокають, що впливає на втрату термозахисних властивостей пуху. Даний варіант верхнього одягу необхідно просочити вологовідштовхуючим засобом тільки в тому випадку, якщо для її виготовлення був використаний матеріал, що пропускає вологу. Досить часто для даного типу виробів використовується заводське просочення, яке відштовхує воду. Хороший пуховик повинен містити не менше 20% пера. Якщо відсоток буде менший, то пух буде збитий в грудки. Серед наповнювачів багато виділяють гагачий пух. При виборі пуховика слід оглянути внутрішню частину підкладки. Вона не повинна містити пір’я, яке стирчить.

Для того щоб перевірити якість пуховика, слід скласти куртку і сильно її стиснути, після чого відпустити. Важливо, щоб пух зайняв приблизно 70% початкового об’єму. Через 20 хвилин, пух повинен зайняти повний обсяг. Чим більше піде часу, тим буде краще. Важливо не забувати про те, що за пуховиком необхідно правильно доглядати. Для прання слід підібрати спеціальний засіб. Сушку потрібно виконувати в швидкому режимі. При цьому слід вибрати горизонтальну поверхню. Якщо не врахувати цей момент, то пух може загнити. Крім того, сам виріб може покритися розводами.

Класичним варіантом верхнього одягу може стати текстильна куртка з підстібками, яка виконана з хутра або синтепону. Її можна носити в будь-яку погоду. Куртка з синтетичним утеплювачем є більш легким і тонким варіантом верхнього одягу. Використання сучасних технологій в куртці дозволяє не замерзнути навіть в найхолоднішу погоду. Серед позитивних сторін слід виділити їх ціновий діапазон. Шкіряна куртка виглядає не тільки стильно, але і добре захищає від морозу. Для зими слід вибирати варіанти з підстібками, які легко відстібаються. Серед переваг куртки слід виділити її сезонну універсальність.