Як вибрати жіночий клатч?

Кожна дівчина хоче виглядати модно і привабливо, але для цього зовсім необов’язково носити якісь брендові речі. З базових речей можна теж скласти стильний образ, якщо правильно доповнити його аксесуарами. Аксесуари дуже важлива деталь, тому необхідно вміти правильно їх підбирати. 

Klatchi-25 (1)Види клатчів

У магазинах можна знайти велику кількість різних моделей клатчів, вибір дійсно величезний. Але їх прийнято розділяти на різні категорії, виходячи з стилю оформлення:

· Повсякденні і вечірні;
· Молодіжні;
· Декоративні та трансформери.

Матеріали

Найпопулярнішими матеріалами є замша і натуральна шкіра. Шкіра є самим універсальним варіантом, оскільки вона однаково добре підходить до вечірньої сукні, ділового костюма або повсякденного образу. Зазвичай такі клатчі коштують дорожче, ніж моделі з інших матеріалів. Але це того варте, оскільки можна придбати одну модель нейтрального кольору і поєднувати з великою кількістю речей. Моделі із замші теж досить універсальні, але варто пам’ятати, що цьому матеріалу потрібен постійний ретельний догляд. Він буквально притягує пил і бруд, тому його необхідно регулярно чистити, інакше він перестане виглядати привабливо.

Колір

Варто запам’ятати, що клатч не повинен поєднуватися з кольором одягу, інакше його просто не буде видно. Між ним і одягом бажано створити контраст. Якщо є бажання надіти красиву чорну сукню, то не варто брати до неї чорний, простий клатч. Це буде виглядати дуже нудно і нецікаво. Краще підібрати модель з якоюсь обробкою або фактурою (лакована шкіра, тваринний принт).

Етикет

Виділяють два види клатчів: сумочки, які мають ремінці або ланцюжки, і моделі, призначені тільки для носіння в руках. Якщо говорити про етикет, то на офіційні заходи прийнято брати з собою вишукані клатчі без ручок. Їх прийнято поєднувати тільки з туфлями на підборах. Варто пам’ятати, що сумочка повинна лаконічно доповнювати образ, тому якщо в образі вже є якісь цікаві деталі, то варто віддавати перевагу більш простим моделям.

Розмір

Клатч — це невеликих розмірів сумочка, тому перед її вибором необхідно подумати які речі найнеобхідніші для виходу з дому. Уже виходячи з цього, можна вибирати клатч відповідного розміру, адже туди повинні поміститися всі ці речі.