Як вибрати жіночий домашній халат?

Перебуваючи вдома багато жінок вважають за краще носити халати. Цей жіночий домашній одяг є дуже зручним. Щоб в ньому жінка могла відчувати себе комфортно, необхідно перед покупкою враховувати деякі нюанси, наприклад звернути увагу на фасон і матеріал. Халати бувають різних видів, наприклад, прикрашені різними вишивками, з коміром, малюнками, капюшоном. Вибір буде залежати від ваших уподобань.

250920_575ae3955dНа що звернути увагу перед покупкою?

Насамперед необхідно звернути увагу на тканину, бо вона контактує з нашою шкірою. Віддайте перевагу тільки натуральним тканинам, адже саме завдяки їм шкіра буде дихати.

Не варто без примірки купувати для себе халат, бо розміри для певної країни можуть бути одними, а, наприклад, для європейських країн зовсім іншими. Тому віддайте кілька хвилин свого часу й обов’язково приміряйте халат.

Шви на виробі повинні бути рівними, міцними й без ниток, які стирчать. Халат можна вибрати як на ґудзиках, так і з запахом або на блискавці. У разі, якщо вас щось не влаштовує, підберіть для себе іншу модель.

Матеріал

Найприємнішим матеріалом є махра. Це така тканина, з якої шиють рушники. Вона дуже приємна на дотик, добре вбирає вологу і додає відчуття м’якості, тому ваша шкіра не буде подразнюватися, якщо вона чутлива. Оксамитовий халат також дуже м’який. Коштує він на порядок дорожче, але і виглядає набагато солідніше. Халати з такого матеріалу набувають для себе не тільки жінки, а й чоловіки. Шовкові халати відмінно підійдуть для кокетливих жінок. Такий виріб може бути прикрашений мереживними вставками, що додасть ще більшу елегантність. Звертайте увагу на халати, які мають актуальні орнаменти в певному сезоні. Це може бути тигр, зміїна шкіра, абстракція.

Фасон

Дуже важливо, щоб халат був не тільки привабливим зовні, але і мав відповідний фасон для певної фігури. Якщо ви середньої або худорлявої статури, вам відмінно підійдуть короткі халати. Для трохи повних жінок не підійдуть вироби ультраміні. Дамам у віці варто звернути увагу на моделі до коліна. Для тих, хто невисокого росту або повної статури, підбирайте халати максі або міді.

Цей елемент домашнього одягу буде радувати як вас, так і тих, з ким ви проживаєте. Тому приділіть особливу увагу вибору халата.