Як вибрати жіночі трусики?

Кожна жінка відчуває себе більш впевнено, надівши красиву та якісну нижню білизну. І, незважаючи на те, що вона залишається невидимою для оточуючих очей, цей предмет жіночого гардеробу вже давно перестав бути просто базовим і необхідним. А підхід до вибору навіть простих трусів стає більш ретельним.

zhenskie-trusiki_3На сьогоднішній день постачальники нижньої жіночої білизни надають величезний вибір самих різних моделей. Існує багато форм і підвидів трусиків, кожен з яких може як підкреслити переваги фігури, так і показати всі її недоліки, якщо вибір моделі зроблений неправильно.

До речі, в інтернет-магазині https://milashop.com.ua/ ви можете придбати якісну нижню білизну просто зараз.

Розглянемо найбільш поширені типи:

 

  • «Сліпи» — модель, що повністю закриває сідниці, — підходить для повсякденного носіння, а різновид такої моделі без швів підійде для занять спортом.
  • «Стрінги» — пряма протилежність першому виду і найпопулярніша модель на сьогоднішній день. Такий тип трусиків називають «мотузкою», вони повністю оголюють сідниці і стегна. А популярність набули завдяки тому, що їх зовсім не видно під облягаючим одягом.
  • «Шорти» — більше підійдуть дівчатам зі стрункою фігурою, а трусики типу «танга» дозволять візуально зробити об’ємні ніжки більш витонченими. З точки зору зручності ці два типи є найбільш популярними, проте їх краще носити з одягом, який не облягає фігуру.
  • «Бразиліана» відносяться до найромантичніших моделей і виглядають дуже ефектно, особливо на підтягнутій фігурі. Виконані з мережива, вони добре поєднуються з облягаючим одягом.
  • «Корсетні» — трусики, які мають високу лінію талії. Еластичні вставки в проблемних зонах (боки і живіт) дозволяють скорегувати і візуально приховати всі недоліки фігури.

Крім естетичної складової варто приділити особливу увагу тканині трусів: бавовна, шовк, нейлон, віскоза, а також натуральні волокна з додаванням синтетичних. Найбезпечнішим матеріалом для пошиття жіночих трусів, звичайно ж, є бавовна.

Реалізація нижньої білизни — прибутковий бізнес, так як це товар першої необхідності. Однак, незважаючи на масовість виробництва, далеко не кожен виробник виготовляє якісну білизну з безпечних тканин. Надійний постачальник зацікавлений не в разовій операції, а в довгостроковому співробітництві з торговими організаціями. Правильний вибір постачальника дозволить підприємцю крім безперебійних поставок, якості, сертифікатів на тканини і фурнітуру, також отримати велику кількість задоволених клієнток, які будуть повертатися в магазин знову і знову.