Як вибрати жіночі колготки?

Колготки – важлива складова образу сучасної жінки. Від того, чи правильно підібрані колготки чи ні, залежить загальне враження від вашого вбрання.

90460013-palmers-daily-safe-20-den-kapronovye-kolgotki-chernyj-10-116812-2Колготки можуть істотно поліпшити силует, якщо вони мають коригувальний ефект. У коригувальних колготках зроблені спеціальні вставки, які стягують вашу фігуру там, де це потрібно – в області живота і стегон, і піднімають сідниці, для створення привабливого силуету.

Цікаве нововведення в легкій промисловості – колготки з масажним ефектом. Такі колготки забезпечують нашим ніжкам м’який і делікатний масаж. Як відомо, масаж покращує кровообіг, що дуже корисно особливо тим жінкам, чий спосіб життя не відрізняються надмірною активністю.

До речі, якщо ви хочете купити чулки відмінної якості, тоді вам варто завітати на сайт mir-kolgot.com.ua вже сьогодні, адже даний інтернет-магазин неодмінно здивує вас приємними цінами та якісним товаром.

В умовах постійної сидячої роботи, ноги до вечора схильні до утворення набряків. Колготки з масажним ефектом допоможуть вирішити цю проблему. Такі колготки зроблені зі спеціальних дихаючих матеріалів, що забезпечує вашій шкірі постійний приплив повітря.

Існують і спеціальні компресійні колготки. Вони можуть допомогти при варикозному розширенні вен. Різна ступінь компресії (стиску) таких колготках сприяє правильному кровообігу у ваших ногах. Компресійні колготки створюють своєрідний підтримуючий ефект, завдяки чому навантаження на вени зменшується. Перед покупкою компресійних колготок непогано було б проконсультуватися з лікарем, щоб він призначив вам «правильні» компресійні колготки.

Для тих, кому втягувати немає що, надана повна свобода вибору колготок. Основне правило — бажано, щоб колготки не контрастували за кольором з взуттям.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися для себе щось нову, тому будемо вдячні, якщо ви поділитеся посиланням на матеріал зі своїми друзями та знайомими.