Як вибрати засіб для зміцнення нігтів?

Кожна жінка хоче мати здорові і міцні нігті. Але, на жаль, похвалитися міцними нігтями може далеко не кожна з нас. Багато дівчат стикаються з ламкістю і відшаруванням нігтів. А це псує зовнішній вигляд. Тому, правильно підібраний засіб для зміцнення нігтів зможе поліпшити стан ваших нігтів на тривалий термін.
26_12_2013_06_56_38_04874382a19c9cb7ad5e99f337716c53

В наш час існує багато способів для того, щоб привести свої нігтики в порядок.

Ванночка з морської солі зміцнить і оздоровить нігтьову пластину. У ній міститься багато корисних добавок.

Також існують і спеціальні ванночки для манікюру у вигляді крему. Його досить розчинити у воді і потримати в ній руки кілька хвилин.

Добре змащувати нігті йодом. За допомогою ватної палички нанесіть йод на нігтьову пластину. Процедуру краще робити на ніч.

При змішуванні обліпихової і реп’яхової олії, і її нанесенні на нігті, ви відновите нігтьову пластину.

Також існують різні лаки для нігтів, які здатні відновити, зміцнити і наділити вітамінами ваші нігтики. Такими лаками досить просто нафарбувати нігті, а все інше він зробить сам.

Гірчиця теж дуже добре впливає на зріст і зміцнення нігтів. Для цього нам необхідно невелику кількість гірчичного порошку залити теплою водою і перемішати. Отриману кашку нанесіть на нігті і укутайте в целофан. Через хвилин 10-20 змийте водою.

Робити різні маски і ванночки для нігтів це ще півсправи. Щоб нігті не розшаровувалися потрібно користуватися хорошою пилочкою для нігтів. Найкраще віддати перевагу скляній.

Підпилювати нігті пилочкою теж потрібно вміти правильно. Ні в якому разі не пиляйте нігтик туди-сюди. Робити це потрібно або вліво, або тільки вправо.

Щоб нігті були міцними варто доглядати і за кутикулою. Її також варто змащувати спеціальними оліями і кремами.

Щоб зберегти дорові і міцні нігтіі варто дотримуватися кількох правил. Фарбуйте нігті лаком якомога рідше і не використовуйте металеві пилочки. Ацетон також руйнує нігтьову пластину.

Дотримуючись цих простих порад, ваші нігті стануть красивими і доглянутими.