Як вибрати засіб для догляду за волоссям? Частина 2

Тонке волосся

samye-luchshie-professionalnye-sredstva-dlya-uxoda-za-volosami-0Таке волосся може бути позбавлене об’єму  і погано укладатися, навіть у тих випадках, коли структура волосся достатньою мірою насичена вологою і еластична.

Шампунь. Перевагу краще віддавати шампуням для створення об’єму. Зазвичай цей ефект досягається завдяки пантенолу. Пантенол проникає у волосся, роблячи його щільнішим і регенерує порушену структуру. Однак обов’язковою умовою досягнення успіху є нейтральний рівень pH.

Засоби для догляду за волоссям. Особливих хитрувань не потрібно, достатньо придбати кондиціонер з такими ж якостями, як у шампуню: модулювання об’му завдяки пантенолу. Маску для волосся краще вибирати виходячи з причин тонкої структури. Якщо це їх природня властивість, досить буде придбати живильну маску. Якщо виникнення цієї проблеми пов’язане з експериментами над волоссям, наприклад, частими фарбуваннями, краще робити акцент на репаративних властивостях, які можуть запропонувати засоби по догляду за волоссям з протеїном, кератином або вітамін Е.

Фарбоване волосся

Іноді так не хочеться через часті водні процедури позбавлятися ретельно підібраного відтінку. Не варто турбуватися, адже для цього і розроблені спеціальні засоби.

Шампунь. Краще звернути увагу на продукцію, яка збереже пігмент при митті. У складі таких шампунів зазвичай є екстракт соняшника або хни.

Освіжити відтінок допоможе використання тонуючого шампуню. Його легко можна підібрати по тону.

За умови правильного підходу до вибору засобів і дотриманні всіх рекомендацій виробників, волосся швидко відновиться. Слідкуйте за красою свого волосся і будьте завжди чарівні!