Як вибрати засіб для догляду за волоссям? Частина 1

Волосся є істинною прикрасою для кожної жінки. Зачіска не тільки відображає стиль жінки, але і її ставлення до світу, сприйняття життя, темперамент. Тому саме волосся так часто страждає від нескінченних експериментів своїх прекрасних власниць. Щоб захистити його і повернути колишню красу і силу, потрібно вибрати засіб, який підходить вашому волоссю. Полиці магазинів заставлені чудодійними засобами, а тому сьогодні без проблем можна придбати і хороший шампунь, і засіб для росту волосся. Ну а правильно підібрати потрібний засіб допоможе знання деяких нюансів.
news_1312195764На упаковці будь-якого засобу завжди вказується, для якого типу волосся він призначений. Тому перш ніж щось купувати, потрібно визначитися з типом волосся.

Сухе волосся

Сухе волосся, яке швидко січеться на кінчиках, дуже часто є наслідком освітлення або хімічної завивки. Хоча іноді буває і так, що така природна структура волосся.

Шампунь. Вибирати потрібно шампуні з нейтральним pH, насичені вітамінами та добавками для зволоження. Допоможуть повернути волоссю втрачену вологу і здоровий вигляд шампуні з рослинними екстрактами.

Засоби для догляду за волоссям. Кондиціонер з ефектом зволоження і маска – це те, на що слід робити ставку. Вибирати треба продукцію, у складі якої є амінокислоти, природні олії, екстракти рослин і водорості.

Застосування. Кондиціонер повинен поповнювати запаси вологи після кожного миття. Маску достатньо наносити один раз в тиждень.