Як вибрати запчастини для ноутбука?

Поломки ноутбуків — досить часте явище. Виходить ця техніка з ладу раніше стаціонарних комп’ютерів. Це не дивно, адже компактні мобільні пристрої власники кидають, потрапляють з ними під зливу. Нерідко страждає екран ноутбука від забутої на клавіатурі речі.

срочный-ремонт-ноутбукаЯка б не була причина поломки техніки, її важливо оперативно усунути. Більшість з нас не може довгий час обходитися без пристрою. І справа тут не в залежності. Часто ноутбуки необхідні для роботи.

Якщо ви точно знаєте причину поломки ноутбука, хочете усунути її самостійно або заощадити в сервісному центрі, варто купувати запчастини для техніки самостійно. Зробити це ви можете в інтернет-магазині Zeto вже зараз. Тут представлений значний асортимент різних комплектуючих елементів.

Вибираємо матрицю

Дуже часто страждає екран ноутбука. Якщо ви вирішили його замінити, варто враховувати кілька нюансів.

З розміром усе ясно, діагональ нової матриці не може відрізнятися від попередньої. А ось, що стосується інших параметрів, наприклад, роздільної здатності — тут ви отримуєте більшу свободу вибору. Звичайно, головне переконатися, що запчастина сумісна з вашою моделлю ноутбука та інші комплектуючі елементи потягнуть такий апгрейд.

Потрібно також визначитися з типом підсвічування. Лампову модель цілком можна замінити на світлодіодну матрицю. Ось тільки повинен бути встановлений шлейф.

Вибираємо шлейф для матриці

Нерідко з ладу виходить ця невелика деталь. Шукати її найкраще по заводському коду. Ця інформація є в паспорті. Враховуйте, що в одних і тих же моделях можуть бути встановлені різні шлейфи.

Вибір клавіатури

Як і в будь-якому іншому випадку, в першу чергу треба переконатися в сумісності нової запчастини. До того ж обов’язково зверніть увагу на такі нюанси, як наявність потрібної розкладки, гарячих клавіш, фрейми, читабельність позначень. Також перевірте зручність розташування Ctrl, Enter, Shift, м’якість роботи клавіш. Комфорт вночі забезпечить підсвічування.

Який поставити кулер?

В цьому випадку особливої свободи вибору у вас немає. У більшості випадків вентилятори робляться під конкретну модель або серію. Тому треба орієнтуватися на колишню запчастину.

Враховуйте, що кулер необов’язково повинен бути внутрішнім. Виробники випускають зовнішні елементи, які обдувають весь ноутбук.