Як вибрати замшеві чоботи?

Матеріалом для жіночих чобіт в даний час може стати практично все, що завгодно, проте головним фаворитом, безумовно, є замша. Адже чобітки із замші виглядають неймовірно стильно, набагато привабливіше, ніж така ж модель, але із шкіри. В даний час замшеве взуття знаходиться просто на піку популярності.

3388_choboti-zamshev-86017Натуральна замша є шкірою, але вивернутою на виворіт. Роблять її із шкурок овець і кіз, при цьому гладка сторона спеціально залишається всередині. Коли будете вибирати чобітки із замші, перш за все, зверніть увагу на зовнішній вигляд виробу. Якщо шкіра по-справжньому якісна, то ворсинки обов’язково повинні бути м’якими і пухкими, а забарвлення — однорідним. Не потрібно купувати взуття, якщо на ньому є затертості, такі чоботи будуть виглядати, як мінімум, неохайно.

До речі, на сторінці http://merit.ua/catalog/sapogi-italy/italyanskie-zhenskie-sapogi ви можете придбати якісні італійські чоботи за найвигіднішими цінами.

Акуратно потріть лицьову поверхню, якщо чобітки хорошої якості, то у вас на долоні не залишаться ворсинки і фарба. Якщо вони все-таки залишилися, то таке взуття купувати не треба. Натуральний матеріал чи ні, можна зрозуміти, понюхавши його. Якщо замша натуральна, то вона пахне шкірою, запах досить спокійний, хоч і специфічний, замша зі штучного матеріалу — без запаху або має несильний запах синтетики.

Якщо провести рукою по ворсинках, то їх відтінок стане трохи світлішим. Зріз натуральної замші буде щільним і однорідним. А якщо матеріал штучний, то ви побачите на зрізі ниткову і неткану основу. Обов’язково враховуйте вартість чобітків, адже взуття з натуральної шкіри буде недешевим.

Коли будете вибирати взуття, майте на увазі, що якщо чобіток буде сидіти на ніжці щільно, вам, скоріше за все, буде холодно. Однак пам’ятайте, що при постійному носінні товстої шкарпетки навіть дуже якісне взуття поступово розтоптується, стає ширшим. Щоб перевірити натуральність хутра, розстебніть блискавку, розсуньте поверхню хутра і подивіться на який вона основі. Якщо це тканина — то хутро штучне.

Як правило, підошву роблять з поліуретану, гуми. Ці матеріали якісні і водонепроникні.