Як вибрати ювелірні вироби для декольте?

Важке намисто, вражаюча брошка, і, можливо, довгі сережки? Якщо у вас є проблеми, які прикраси вибирати, то обов’язково прочитайте поради стилістів.

kak_podbirat_ukrashenija2Це дозволить уникнути помилок у виборі аксесуарів і належним чином змоделює і підкреслить область шиї.

Сукню куплено, взуття підготовлене, не вистачає тільки ефектної прикраси. Якщо у вас відсутні ідеї доповнення зовнішнього вигляду правильним прикрасами, не забудьте скористатися нашими порадами, які допоможуть вам вибрати і візуально змоделювати декольте. Крім того, ми впевнені, що такі принципи будуть корисними.

Не завжди потрібно носити коштовності на шиї. Якщо ви носите блузи з овальним вирізом, вам не потрібно надягати намисто.

Корсети найкраще носити в компанії з дуже делікатними коштовностями, наприклад, тонкий срібний ланцюжок або просто намисто з невеликим круглим кулоном. Вам також може сподобатися кулон у формі серця або букви «Y», яка буде сексуально виглядати на відкритій шиї. Проте, якщо корсет має багате оздоблення або вишивку, приберіть намисто і надіньте тільки довгі сережки. Ніколи не носіть з корсетом довгі підвіски та масивні ювелірні вироби. В іншому випадку, ви не підкреслите шию, а отримаєте вульгарний ефект.

Вирізи V-подібної форми добре виглядають в компанії з коротким намистом. Якщо верх сукні щедро прикрашений, зніміть ланцюжок і надіньте широкий браслет або сережки з камінням. Вирізи у формі човна найкращим чином виглядають без намиста. Але можна додати золоту підвіску у вигляді метелика з магазину або чудові сережки. Сукня без бретелей вимагає захоплюючого, бажано масивного і короткого намиста. Якщо у вас коротка шия і масивні плечі, зніміть таку прикрасу і замініть сережками або браслетом.

Водолазки насолоджуються компанією довгого ювелірного виробу. Стилісти рекомендують довгий ланцюжок, зв’язаний у вузол або тонкий ланцюжок з великою підвіскою. Власниці довгої шиї можуть ризикнути і надіти також невеликі сережки з діамантами. Проте, якщо у вас коротка шия, забудьте про прикраси для вух.